Droga Krzyżowa do granic parafii.
Wszystkie Ogłoszenia

Kochani. W piątek po Mszy wieczornej odbędzie się bardzo nietypowa Droga Krzyżowa. Ponieważ nie możemy organizować zgromadzeń zrobimy to w następujący sposób. Księża z niezbędną służbą liturgiczną przejdą ulicami Zielonki okrążając symbolicznie całą naszą parafię. W tym czasie będziemy rozważać mękę Pana Jezusa, śpiewać suplikacje i wzywać pomocy Matki Najświętszej w różańcu. Przejdziemy ulicami: Jagiellońską, Inżynierską, Ogrodową, Marecką, Piłsudskiego, Mazurską, Zaciszną, Warmińską, Długą, Osiedlem Wolności, Parkiem Dębinki do Ossowskiej, Ossowską, Turowską, Wschodnią, Dziennikarską, Słoneczną, Poniatowskiego, Kilińskiego, Chopina, Kopernika i Kolejową do kościoła. Łączcie się z nami w modlitwie. Nie idźcie z nami ale wyjdźcie na balkon czy na podwórko aby spojrzeć na Krzyż naszego Zbawiciela. Wszyscy którzy się w modlitwie jednoczą niech postawią w oknie zapaloną świecę.. Będziemy próbowali poszczególne stacje transmitować na żywo za pośrednictwem FB. Pomóżcie osobom mniej biegłym aby mogli tę transmisję zobaczyć. Nie wiemy jak to wyjdzie od strony technicznej, ale zrobimy to co w naszej mocy aby Wam pomóc w przeżywaniu tego nabożeństwa. Jeszcze raz bardzo prosimy o duuużo modlitwy. (I udostępnienie tej informacji.)

https://www.facebook.com/parafiazielonka/