V N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

5 Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020                              

  1. Msza o błogosławieństwo dla mieszkańców ulic: Inżynierskiej, Ogrodowej, Polnej, Różanej i Mareckiej będzie we wtorek 11 lutego o 18.00. Jest to intencja rodzin, które przyjęły wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
  2. We wtorek wspominamy Matkę Bożą z Lourdes. Jest to światowy Dzień Chorego. W tym dniu w Domu Pomocy Społecznej na Poniatowskiego o 15.00 będzie Msza za chorych mieszkańców tego domu. Parafialny dzień chorego będzie w czerwcu jak w latach ubiegłych.
  3. Spotkanie grupy apostolstwa Dobrej Śmierci będzie we środę po Mszy wieczornej w domu Św. Józefa.
  4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną Caritas. Za tydzień diecezjalna zbiórka ofiar na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.
  5. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we czwartek 27 lutego o 20.00 w Domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie po wakacjach.
  6. W niedzielę 1 marca rozpoczną się parafialne rekolekcje wielkopostne. W związku z tym prosimy osoby, które zamówiły intencje mszalne na 2,3 i 4 marca o kontakt, ponieważ w czasie rekolekcji są nieco zmienione godziny sprawowania Mszy Św.
  7. Informacje o pielgrzymkach do Wilna, Trok i Sejn oraz do Medjugorje z przystankiem w Plitwickich Jeziorach, są na tablicach ogłoszeń.
  8. Zapraszamy do nauki Bożego czytania Pisma Świętego – Lectio Divina -w sobotę 15 lutego w Auli Św. Jana Pawła II. Więcej informacji na plakatach i ulotkach na stolikach z prasą katolicką. Posłuchajmy krótkiego świadectwa na ten temat.