Święto Ofiarowania Pańskiego
Wszystkie Ogłoszenia

Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020
Dzień Życia Konsekrowanego

1. Msza o powołania kapłańskie i zakonne z racji pierwszego czwartku miesiąca będzie we czwartek o 7.30.
2. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.15 oraz po południu od 16.30. Odwiedziny chorych /ks. Cezary i Ks. Kazimierz/ bez zmian. Msza dla dzieci szkolnych o 17.00 W tym dniu obchodzi imieniny nasz pasterz, Ks. Bp. Romuald kamiński. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja. Msza za tę rozgłośnię i dzieła przy niej powstałe oraz za ofiarodawców będzie w poniedziałek 10 lutego. Za tydzień zbiórka na parafialną Caritas.
4. Katecheza dla narzeczonych rozpocznie się we czwartek 27 lutego o 20.00 w Domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie po wakacjach.
5. We czwartek był ciekawy wykład o mediach i rodzinie. W sklepiku są książki prof. Grzegorza Łęcickiego o narzeczeństwie, rodzinie i wpływie mediów na nasze postawy pogłębiające tematykę wykładu. Polecamy również książki o Ks. Kardynale Stefanie Wyszyńskim, którego beatyfikację będziemy przeżywać w czerwcu oraz o Matce Bożej Łaskawej i cudzie nad Wisłą przed stu laty.
6. Kandydaci do Bierzmowania z pierwszego roku przygotowań, mają nabożeństwo Adoracyjne w poniedziałek o 19.00 w kościele.
7. Katecheza dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii Św. będzie we środę i czwartek o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
8. Zapraszamy do nauki Bożego czytania Pisma Świętego – Lectio Divina w sobotę 15 lutego w Auli Św. Jana Pawła II. Więcej informacji na plakatach i ulotkach na stolikach z prasą katolicką.
9. Wspólnota Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie zaprasza małżonków, którzy pragną wzrastać na drodze duchowości małżeńskiej i wraz z innymi małżeństwami wspomagać się wzajemnie w dążeniu do budowania w swoich rodzinach domowego kościoła. Chętni proszeni są o kontakt z księdzem Pawłem Jagłą.