Niedziela Chrztu Pańskiego

Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 stycznia 2020
1. Kolędnicy misyjni serdecznie dziękują za życzliwe przyjęcie i ofiary dla dzieci z Amazonii. Zebrano 7497 zł. Bóg zapłać.
2. Od jutra rozpoczynamy w liturgii okres zwykły, który potrwa do środy popielcowej.
3. W sobotę 18 stycznia rozpoczynamy tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan pod hasłem „Bądźmy życzliwi”.
4. Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie we środę 15 stycznia o godz. 19.00 w Domu Św. Józefa.
5. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną Caritas.
6. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 9 do 16 października. Program pielgrzymki wraz z kosztami do wzięcia w zakrystii. Zapisy u Ks. Pawła Jagły.
7. W głównym wejściu do kościoła można składać podpisy pod inicjatywą ustawodawczą dotyczącą sprzeciwu wobec amerykańskiej ustawy 447, w której niektóre organizacje żydowskie upominają się o odszkodowanie za tzw. mienie bezspadkowe również od Polski.
8. Plan wizyty duszpasterskiej
Poniedziałek 13 Stycznia Wolności 5 Wolności 11,11a, Przemysłowa 4,4a.
Wtorek 14 Stycznia Górna Wspólna Baśniowa domy Baśniowa bl.4 Powstańców 23/27 Nadrzeczna Powstańców 32
Środa 15 stycznia Długa (domy) Nauczycielska Młodzieżowa Bema Traugutta
Czwartek 16 stycznia Kościuszki, Powstańców (domy), Powstańców 4, Syreny, Westerplatte, Długa bl. 3,5.
Piątek 17 stycznia Dąbrowskiego bl. 1,3,5,7 Długa 18 bl. 1-5
Sobota 18 stycznia Długa 18 bl. 6-14, Januszewicza (prosimy o zgłoszenie domów, w których nie byliśmy)
W przyszłym tygodniu:
Poniedziałek 20 Stycznia Żabia 2, 4, 5
Wtorek 21 Stycznia Chodkiewicza, Dąbrowskiego, Sobieskiego, Sowińskiego, Prosta i Podleśna.
Środa 22 stycznia Wiejska, Graniczna, Przesmyk, Letnia, Dolna.
Czwartek 23 stycznia Warmińska, obrońców Warszawy, Zagłoby, Gdyńska, Saperów, Zaciszna.
Piątek 24 stycznia Mazurska, Kaszubska, Radiowa, Pomorska, Ceglana, Letniskowa, Czereśniowa, Zachodnia.
Sobota 25 stycznia Piłsudskiego, Pustelnicka, Drewnicka, Wiosenna, Kujawska.