IV N. Adwentu
Wszystkie Ogłoszenia

4 NIEDZIELA ADWENTU– 22 grudnia 2019 r.

  1. Dziękujemy za obfitą zbiórkę żywności dla najuboższych oraz zespołowi parafialnej Caritas za przygotowanie paczek. Dziękujemy również ministrantom i lektorom za ubranie choinek. Nie wszystkie ozdoby są powieszone. Kto chciałby nad tym popracować niech się zgłosi do zakrystii.
  2. W poniedziałek spowiedź od 6.30 do 8.00 oraz po południu od 17.30, o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. oraz uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach.
  3. W wigilię Bożego Narodzenia Msze św. będą tylko rano. Spowiedź od 6.30 do 8.00. Pasterka o 24. Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia w naszej diecezji. Pół godziny przed Pasterką będzie krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru im Józefa Gromali. W Uroczystość Bożego Narodzenia pierwsza Msza będzie o 8.45. Pozostałe Msze bez zmian. W drugi dzień świąt wspominamy Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Św. jak w niedzielę. Taca z tego dnia jest przeznaczona na fundusz budowy nowych świątyń w naszej diecezji. Ponieważ oktawa Bożego Narodzenia ma rangę święta, post w piątek obowiązuje.
  4. TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ ZIELONKI ORAZ  OFICYNA  MUZEALNA KOLEJOWA 11 ZAPRASZAJĄ NA:  WYSTAWĘ SZOPEK LUDOWYCH  ZE ZBIORÓW ETNOGRAFICZNYCH  PAŃSTWA WIOLETTY I ARTURA  BIESZCZADÓW.  WYSTAWĘ MOŻNA OGLĄDAĆ W BUDYNKU PRZY ULICY KOLEJOWEJ 11 OD DZIŚ GODZ. 11.   Szczegóły na plakacie w tablicy ogłoszeń.    
  5. W niedzielę Św. Rodziny zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kolędowanie do Auli Św. Jana Pawła II na godz. 16.00. Mile widziane będą rozmaite instrumenty muzyczne.
  6. Polecamy lekturę naszej parafialnej gazetki Ecclesia oraz tygodników katolickich ze świątecznymi dodatkami.
  7. Plan wizyty duszpasterskiej

  Czwartek 2 I 2020 Rencistów, Wolności 2, bl. 2;3;4;5;

Sobota 4 I 2020 Lipowa, Dębowa, Konopnickiej, Rzeczna, Wolności /domki /, Szczęśliwa, Wesoła, Krótka, Krzywa, Pogodna.