XXVII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Października 2019 r.

 1. Bardzo dziękujemy za zdjęcia do wystawy na 80-lecie naszej parafii. Jest ich coraz więcej i mamy nadzieję na następne.
 2. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja
 3. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane codziennie o 17.15. W niedziele 13.10 będzie to różaniec fatimski.
 4. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek po Mszy wieczornej w bibliotece. Na spotkanie zapraszamy osoby posługujące w sklepiku parafialnym.
 5. Msza Św. o błogosławieństwo dla mieszkańców ulic Krasińskiego, Piastowskiej i Jagiellońskiej będzie w poniedziałek 7.10. o godz. 18.00. Jest to intencja rodzin, które przyjęły wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
 6. Przyjmujemy imiona zmarłych na wypominki. Zróbmy to wcześniej a unikniemy kolejek.
 7. Za tydzień, w niedzielę 13.10, będziemy obchodzić 19 Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”   Przed kościołem będzie zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży zdolnej a ubogiej.
 8. W związku z obchodami Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego, ogłoszonego przez Papieża Franciszka, zapraszamy 13 października, do Kaplicy Sióstr Dominikanek Misjonarek  na „Misyjne Popołudnie z Misjonarkami”. W programie: o godz. 30 –  Msza Święta odprawiona przez byłego misjonarza z Rwandy, misyjny festyn rodzinny (poznanie świętych patronów misji, quiz misyjny,  gry i zabawy dla dzieci, film misyjny) – nie ma przewidzianego posiłku; o godz. 18.00 – różaniec misyjny z siostrami
 9. Młodzież chcącą rozwijać swoją wiarę zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie w piątki o 19.00 w salce na dole Domu Katechetycznego
 10. Chłopców, którzy chcą dołączyć do ministrantów, zapraszamy na zbiórki dla kandydatów w poniedziałki o 17. Zgłoszenia u ks. Pawła lub u p. Dariusza Barana.
 11. Dnia 26 października odbędzie się pielgrzymka do Niepokalanowa dla bielanek z rodzinami. Na wyjazd zapraszamy również dziewczynki, które chciałyby dołączyć do bielanek, wraz z rodzinami. Jeśli któryś rodzic chciałby, by córka została bielanką, prosimy o zgłoszenie udziału w pielgrzymce i o podanie kontaktu do siebie bezpośrednio do katechetów. Na zgłoszenia czekamy do piątku 11 października. Pielgrzymkę organizują Siostry Dominikanki.
 12. Organizujemy zimowisko narciarskie w Poroninie w dniach od 8 do 14 lutego. Zapisy i szczegóły u Ks. Pawła Jagły.