XXVI N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 WRZEŚNIA 2019 r.

 1. Bardzo dziękujemy za zdjęcia do wystawy na 80-lecie naszej parafii. Jest ich niewiele, ale mamy nadzieję na następne.
 2. I czwartek – Msza o powołania kapłańskie i zakonne i o uświęcenie kapłanów o godz.18.00
 3. I piątek – Spowiedź rano od 6.15 i po południu od 16.30. Msza dla dzieci szkolnych o 17.00 Odwiedziny chorych w piątek ks. Proboszcz od 8.30 a ks. Cezary od 11. W sobotę ks. Jacek i ks. Paweł. Nocna adoracja z piątku na pierwszą sobotę miesiąca rozpocznie się mszą Św. o 21.00. Od 23 do północy będzie skrutacja Pisma Świętego.
 4. I sobota – Nabożeństwo pierwszosobotnie rozpocznie się po Mszy o 7.30.
 5. I niedziela. Po mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna a przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja
 6. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane codziennie o 17.15.
 7. Katolicka Odnowa w Duchu Świętym i Katolickie Stowarzyszenie Nowa Ewangelizacja organizuje ogólnopolską akcję p.t. Różaniec Gwiaździsty. Jest to modlitwa różańcowa na ulicach miast w intencji Ojczyzny. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne i wszystkich chętnych w najbliższą sobotę o 15.00. rozpoczniemy w kościele, przejdziemy ulicami Zielonki i zakończymy przy pomniku Św. J P II. Ponieważ w tym dniu jest ślub o 17, różańca o 17.15 nie będzie. Zapraszamy na 15.00
 8. Msza Św. o błogosławieństwo dla mieszkańców ulic Krasińskiego, Piastowskiej i Jagiellońskiej będzie w poniedziałek 7.10. o godz. 18.00. Jest to intencja rodzin, które przyjęły wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
 9. Od dziś przyjmujemy imiona zmarłych na wypominki. Zróbmy to wcześniej a unikniemy kolejek.
 10. W związku z obchodami Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego, ogłoszonego przez Papieża Franciszka, zapraszamy 13 października, do Kaplicy Sióstr Dominikanek Misjonarek  na „Misyjne Popołudnie z Misjonarkami”. W programie: o godz. 30 –  Msza Święta odprawiona przez byłego misjonarza z Rwandy, misyjny festyn rodzinny (poznanie świętych patronów misji, quiz misyjny,  gry i zabawy dla dzieci, film misyjny) – nie ma przewidzianego posiłku; o godz. 18.00 – różaniec misyjny z siostrami
 11. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie dziś /w niedzielę 29.09./ o 19.00 w auli Św. JPII
 12. Młodzież chcącą rozwijać swoją wiarę zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie w piątki o 19.00 w salce na dole Domu Katechetycznego
 13. Chłopców, którzy chcą dołączyć do ministrantów, zapraszamy na zbiórki dla kandydatów w poniedziałki o 17. Zgłoszenia u ks. Pawła lub u p. Dariusza Barana.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:                             

Zapowiedź II

– Jan Aleksander Dziekiewicz, kaw z par. tut i Joanna Magdalena Daszewska, panna z par. Św. Józefa w Makowie Maz. 

– Wojciech Szymon Głazek, kaw. z par. Opatrzności Bożej w Warszawie i   Sylwia Anna Pindel, panna z par. tut.

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.