XXV N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 WRZEŚNIA 2019 r.

 1. Bardzo dziękujemy za zdjęcia do wystawy na 80-lecie naszej parafii. Jest ich niewiele, ale mamy nadzieję na następne.
 2. Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych rozpoczęły się w naszej parafii we czwartek 19 września. Spotkania odbywają się we czwartki o 20.00. Następny cykl katechez będzie w połowie lutego przyszłego roku.
 3. Czciciele Św. Ojca Pio spotykają się w poniedziałek na Mszy Św. o 18.00. Po Mszy uszanowanie relikwii świętego i spotkanie formacyjne.
 4. Msza Św. o błogosławieństwo dla mieszkańców ulic Staszica, Moniuszki i Asnyka będzie we wtorek 24.09. o godz. 18.00. Jest to intencja rodzin, które przyjęły wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
 5. Od przyszłej niedzieli przyjmujemy imiona zmarłych na wypominki. Zróbmy to wcześniej a unikniemy kolejek.
 6. W obliczu różnych ataków na Kościół i duchowieństwo wykorzystujących nasze słabości, coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak ważna i potrzebna jest modlitwa za kapłanów. Na stoliku pod chórem można wpisać swoje zobowiązanie do modlitwy i postu za kapłanów.
 7. Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie organizacyjne i katechezę we środę 25 września SP Nr.2 oraz we czwartek 26 września SP nr.1 i 4 o godz. 19.00 w Auli Św. JP II.
 8. Rodziców młodzieży od I klasy szkoły średniej, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 22.09 o godz. 14 do Auli św. JP II.
 9. Kandydatów do bierzmowania z II roku przygotowań zapraszamy na spotkanie 23.09 (poniedziałek) o godz. 19 do Auli św. JPII.
 10. Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 29.09. o 19.00 w auli Św. JPII
 11. Młodzież chcącą rozwijać swoją wiarę zapraszamy na spotkania Ruchu Światło-Życie w piątki o 19.00 w salce na dole Domu Katechetycznego
 12. Chłopców, którzy chcą dołączyć do ministrantów, zapraszamy na zbiórki dla kandydatów w poniedziałki o 17. Zgłoszenia u ks. Pawła lub u p. Dariusza Barana.

 

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:                             

Zapowiedź I

– Jan Aleksander Dziekiewicz, kaw z par. tut i Joanna Magdalena Daszewska, panna z par. Św. Józefa w Makowie Maz.  

– Wojciech Szymon Głazek, kaw. z par. Opatrzności Bożej w Warszawie i   Sylwia Anna Pindel, panna z par. tut.

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.