XXIII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

23 Niedziela Zwykła- 8 września 2019
1. Bardzo dziękujemy za zdjęcia do wystawy na 80-lecie naszej parafii. Jest ich niewiele, ale mamy nadzieję na następne.
2. W piątek po Mszy wieczornej Różaniec Fatimski.
3. W sobotę w ramach Różańcowego Jerycha łączymy się z modlitwą „Polska pod krzyżem” we Włocławku. Zapraszamy do modlitwy za Ojczyznę.
4. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych rozpocznie się w naszej parafii we czwartek 19 września. Spotkania będą się odbywały we czwartki o 20.00. Następna katecheza będzie w połowie lutego przyszłego roku.
5. Dziś (w niedzielę) wieczorem rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do walki o Polskę i Kościół najskuteczniejszą bronią, jaką jest modlitwa złączona z ofiarą serca. Porządek tej siedmiodniowej adoracji Pana Jezusa oraz intencje modlitewne na tablicy ogłoszeń.
6. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek parafialną Caritas.
7. Za tydzień przyjedzie do naszej parafii ks. Zbigniew Lenart, od 19 lat pracujący w Kazachstanie i Syberii jako misjonarz wędrowny. Podzieli się swoim doświadczeniem Ewangelizacji i będzie kwestował przed kościołem.
8. Wszystkich zainteresowanych biegiem spraw społecznych w Ojczyźnie zapraszamy na spotkanie z Panem Posłem Piotrem Uścińskim dziś po Mszy wieczornej w auli Św. Jana Pawła II. Natomiast za tydzień o tej samej porze będzie spotkanie z Prof. Janem Żarynem, poświęcone pewnym aspektom historii II Wojny Światowej.
9. Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie organizacyjne i katechezę we środę 25 września szk. Nr.2 oraz we czwartek 26 września szk nr. 1 i 4 o godz. 19.00 w Auli Św. JP II.
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Zap. II
-Kamil Adam Jamorski, kaw. i Martyna Twarowska, panna, oboje z naszej parafii.
– Łukasz Rafał Wojciechowski, kaw. z par. tut. i Magdalena Trzcińska, panna z par. Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.
Zapowiedź I
– Tomasz Witkowski, kaw z par. Św. Józefa w Olsztynie i Anna Maria Gawkowska, panna z par tut.
– Robert Nastarowicz, kaw. i Magdalena Dziedzic, panna, oboje z par. tut.
– Krystian Tomasz Ciok, kaw. z par.tut. i Magdalena Przysowa, panna z par. Św. Jerzego w Zielonce.
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.