XXII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

22 Niedziela Zwykła- 1 września 2019
1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie i przebieg uroczystości odpustowych. Niech Bóg im wynagrodzi swoim błogosławieństwem.
2. W tym tygodniu rozpoczynamy rok szkolny i katechetyczny. Msza na rozpoczęcie nauki będzie w poniedziałek o 8.30. Zachęcamy do spowiedzi, aby rozpocząć rok nauki w jedności z Panem Jezusem. Kancelaria przed południem będzie nieczynna. Księża są w szkołach na rozpoczęciu roku.
3. We czwartek Msza o powołania kapłańskie i zakonne i o uświęcenie kapłanów o godz.18.00
4. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.15 i po południu od 16.30. Odwiedziny chorych w piątek ks. Proboszcz od 8.30 a ks. Cezary od 11. W sobotę ks. Jacek i ks. Paweł. Nocna adoracja z piątku na pierwszą sobotę miesiąca rozpocznie się mszą Św. o 21.00. Od 23 do północy będzie skrutacja Pisma Świętego. Nabożeństwo pierwszosobotnie rozpocznie się po Mszy o 7.30 w sobotę. W niedzielę po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna.
5. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych rozpocznie się w naszej parafii we czwartek 19 września. Spotkania będą się odbywały we czwartki o 20.00. Następna katecheza będzie w połowie lutego przyszłego roku.
6. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek 2 września po Mszy wieczornej w bibliotece. Sklepik parafialny po przerwie wakacyjnej zaprasza do zakupów ciekawych książek i dewocjonaliów.
7. Rodzina Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na święto Dziękczynienia. Wyjazd w sobotę o 6.10. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegóły i kontakt do zapisu na tablicy ogłoszeń.
8. 8 września rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Zapraszamy do walki o Polskę i Kościół najskuteczniejszą bronią, jaką jest modlitwa złączona z ofiarą serca. Porządek tej siedmiodniowej adoracji Pana Jezusa oraz intencje modlitewne na tablicy ogłoszeń.
9. Wspólnota Rodzin Szensztackich zaprasza na piknik rodzinny w niedzielę 8 września. Szczegóły na plakacie.
10. Wspólnota modlitewna „Fiat” zaprasza na Mszę św o 18.00 i spotkanie w najbliższy poniedziałek.
11. Wspólnota „Odnowy w Duchu Świętym” zaprasza na Mszę Św. i spotkanie we wtorek o 19.15.
12. W tym roku jesienią przypada 80 lat od powstania naszej parafii. Planujemy wystawę fotograficzną upamiętniającą życie naszej parafialnej wspólnoty. Bardzo prosimy o wypożyczenie ciekawych fotografii bądź ofiarowanie kopii.
13. Wyjazd do Loretto na odpust będzie 8 września o 8.30 Jest jeszcze parę wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii.
14. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja. Za tydzień zbiórka na parafialną Caritas.
15. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Zap. II
– Daniel Wojciech Jabłoński, kaw. z par. tut. i Klaudia Leonowicz, panna z par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich w Warszawie
– Łukasz Racki, kaw. z par. tut. i Ewelina Strąk, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu.
– Łukasz Moczulski, kaw z par. tut. i Olga Hanna Rutkowska z par Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie – Żbikowie
Zapowiedź I
-Kamil Adam Jamorski, kaw. i Martyna Twarowska, panna, oboje z naszej parafii.
– Łukasz Rafał Wojciechowski, kaw. z par. tut. i Magdalena Trzcińska, panna z par. Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.