XXI N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                             21 Niedziela Zwykła- 25 sierpnia 2019

  1. Zbliża się czas parafialnego odpustu. Dziś kończymy Nowennę do Matki Bożej Częstochowskiej przygotowującą nasze serca do świętowania uroczystości patronalnej naszej parafii. Przypominamy, że podstawowym warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej. Msze św. w poniedziałek 26 będą o 7.00; 8,45; 10.00 i o 18.00 Główna Msza odpustowa. Po Mszy będzie agapa przed domem Św. Józefa. Ciasta, owoce i napoje na agapę można przynosić w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano do domu Św. Józefa. W poniedziałek od 8.30 będziemy ustawiać stoły i ławki. A po południu od 16 przygotowywać agapę. Bardzo proszę o pomoc panów rano a panie po południu.
  2. W tym roku jesienią przypada 80 lat od powstania naszej parafii. Planujemy wystawę fotograficzną upamiętniającą życie naszej parafialnej wspólnoty. Bardzo prosimy o wypożyczenie ciekawych fotografii bądź ofiarowanie kopii.
  3. Siostry Loretanki zapraszają do naszego diecezjalnego sanktuarium Maryjnego w Loretto na uroczystości odpustowe 8 września. Kto chciałby pojechać na te uroczystości niech się zgłosi do zakrystii w tym tygodniu. Program odpustu na plakacie w gablocie.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: II

Kamil Mateusz Koc, kaw. i Edyta Weronika Wiernusz, panna, oboje z par. tut.

Karol Stefan Zawadzki, kaw. i Justyna Najmanowska, panna, oboje z par tut.

Daniel Wiesław Borawski, kaw. i Agnieszka Gocal, panna, oboje z par. tut.

                     Zapowiedź I

Daniel Wojciech Jabłoński, kaw. z par. tut. i Klaudia Leonowicz, panna z par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Męczenników Rzymskich w Warszawie

Łukasz Racki, kaw. z par. tut. i Ewelina Strąk, panna z par. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu.

Łukasz Moczulski, kaw z par. tut. i Olga Hanna Rutkowska z par Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie – Żbikowie

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.