XX N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

20 Niedziela Zwykła- 18 sierpnia 2019
1. Zbliża się czas parafialnego odpustu. Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę do Matki Bożej Częstochowskiej przygotowującą nasze serca do świętowania uroczystości patronalnej naszej parafii. Odprawiamy ją bezpośrednio po Mszy rannej i wieczornej. W niedzielę 25, po pierwszej i po ostatniej Mszy Św. Główna Msza odpustowa będzie 26 w poniedziałek o 18.00. Po Mszy będzie agapa przed domem Św. Józefa. Ciasta, owoce i napoje na agapę można przynosić w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek do domu Św. Józefa. W sobotę 24 o 19.30 będzie Liturgia Pokutna. Korzystajmy z łaski Pana Jezusa, aby owocnie przeżyć uroczystości i uzyskać darowanie kar za grzechy w darze odpustu.
2. W tym roku jesienią przypada 80 lat od powstania naszej parafii. Planujemy wystawę fotograficzną upamiętniającą życie naszej parafialnej wspólnoty. Bardzo prosimy o wypożyczenie ciekawych fotografii bądź ofiarowanie kopii.
3. Czciciele Św. O. Pio spotykają się na Mszy Św. w piątek 23 o 18.00. Po Mszy uszanowanie relikwii O. Pio i spotkanie formacyjne.
4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Zap. II
– Mateusz Gadomski, kaw. z par Nawiedzenia NMP w Ostrołęce i Klaudia Dobrzyńska, panna z par. tut. – Rafał Michał Buchowicz, kaw. z par. Narodzenia NMP w Warszawie i Angelika Rozalia Pindel, panna z par tut.
– Norbert Łynko, kaw. z par. Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie i Angelika Szpakowska, panna z par. tut. Zapowiedź I
– Kamil Mateusz Koc, kaw. i Edyta Weronika Wiernusz, panna, oboje z par. tut.
– Karol Stefan Zawadzki, kaw. i Justyna najmanowska, panna, oboje z par tut.
– Daniel Wiesław Borawski, kaw. i Agnieszka Gocal, panna, oboje z par. tut.
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.