Wniebowstąpienie Pańskie
Wszystkie Ogłoszenia

Wniebowstąpienie Pańskie
7 Niedziela Wielkanocna – 2 czerwca 2019
1. Diakon Sylwester Bryska, który praktykował w naszej parafii od października, przyjął święcenia Prezbiteratu w sobotę 1 czerwca. Mszę prymicyjną w naszej parafii Ks. Sylwester odprawi w niedzielę 9 czerwca o 13.00.
2. Nabożeństwa Czerwcowe będą odprawiane codziennie po Mszy wieczornej również w niedziele.
3. Dziś o godz.16.00 w Parku Dębinki będzie kolejne spotkanie Ewangelizacyjne.
4. Dziś zbieramy do puszek ofiary na budowę Świątyni Opatrzności – wotum Narodu Polskiego za dar wolności oraz jak co miesiąc, na Radio Maryja.
5. Dziś przed kościołem Rycerze Św. Jana Pawła II z Chorągwi z Wołomina, zbierają podpisy pod projektem ustawy chroniącej nasze dzieci przed deprawatorami, których wpuszcza się do szkół pod pretekstem nauczania i tolerancji i równości. Kto nie pamięta numeru pesel, będzie mógł złożyć swój podpis w ciągu tygodnia.
6. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek po Mszy o 18.00. Zapraszamy Panie, które pomagają w sklepiku parafialnym.
7. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz o uświęcenie kapłanów będzie we czwartek o 18.00. Spowiedź w piątek rano od 6.30 i po południu od 16.30. Odwiedziny chorych w piątek bez zmian.
8. Zapraszamy do udziału w czuwaniu przed zesłaniem Ducha Świętego 8 czerwca od godz. 20.00. Będzie specjalne nabożeństwo 7 darów Ducha Świętego, Msza Św, i śpiew Akatystu.
9. Sakrament Bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży dnia 6 czerwca podczas Mszy o 18.00 sprawowanej przez Ks. Biskupa Marka Solarczyka.
10. Za tydzień będziemy przeżywać w parafii Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych na Mszę Świętą o 15.00, a po niej, na słodką agapę. Ciasta można przynosić w niedzielę do domu Św. Józefa.
11. Trwa cykl spotkań z mieszkańcami dot. bezpieczeństwa w mieście. Najbliższe odbędzie się w czwartek, 6 czerwca o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 4. Zaprasza Burmistrz, Radni i Policja w Zielonce.
12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Kamil Kluziak, kaw z par tut. i Tatsiana Kanash, panna z par MB Loretańskiej w Warszawie Zap. II
Łukasz Zalewski, z par tut i Renata Sroka, z par. Przemienienia pańskiego w Woli Zarczyckiej, oboje stanu wolnego, Zap. II
Krzysztof Boruta, kaw. i Monika Dorota Rzeczkowska, panna, oboje z par. tut. Zap. II
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.