IV N. Wielkiego Postu
Wszystkie Ogłoszenia

4 Niedziela Wielkiego Postu– 31 marca 2019

 1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę. We czwartek Msza o powołania kapłańskie i zakonne oraz o uświęcenie kapłanów o godz. 18.00. W Piątek spowiedź podczas Mszy porannych oraz po południu od 16.30. O 17.00 Msza św. dla dzieci. O 21 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23 do 24 skrutacja Pisma Św. Odwiedziny chorych bez zmian. Nabożeństwo Pierwszosobotnie po Mszy o 7.30. W niedzielę procesja będzie na Gorzkich Żalach.
 2. Droga Krzyżowa w piątek po mszy o godz. 18.40 i o godz. 20.30. (zamiast 19.30).
 3. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek 2 kwietnia po Mszy wieczornej w bibliotece.
 4. Trwa wielkopostna zbiórka żywności dla najuboższych. Kosze są przy ołtarzu Męczenników Podlaskich. Dziękujemy za złożone dary.
 5. Okazja do spowiedzi przed świętami będzie we wtorek 16 kwietnia podczas Liturgii Pokutnej o godz. 19.00.
 6. Dzieci przygotowujące się do komunii świętej jadą na Jasną Górę w niedzielę 7 04 i wracają w poniedziałek 8. Jest jeszcze parę wolnych miejsc w autokarze. Zapisy u ks. Proboszcza.
 7. W niedzielę za tydzień zbiórka ofiar na Radio Maryja. Msza w intencji Radia oraz za ofiarodawców jest w drugi poniedziałek miesiąca o 18.00
 8. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie w kwietniu wyjątkowo w drugą niedzielę / ze względu na święta wielkanocne/ o 12.45 w auli św. Jana Pawła II.
 9. W sklepiku parafialnym są paschaliki na stół wielkanocny oraz ciekawe książki religijne. Z nowości polecamy poradnik i modlitewnik dla chorych oraz rachunek sumienia.
 10. Na naszym cmentarzu pojawiają się kartki z prośbą o kontakt z kancelarią. Zarząd cmentarza nie ma nic wspólnego z tymi kartkami i nie bierze odpowiedzialności za treść tych ogłoszeń. Informacje zarządu cmentarza, którym jest nasza parafia, są zawsze opatrzone pieczęcią parafialną i podpisem ks. Proboszcza.  Przy okazji przypominamy o szacunku dla tego miejsca. Zachowujemy ciszę, nie wprowadzamy psów i nie palimy papierosów.
 11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Paweł Dawidczyk, kaw. i Olga Helwich, panna , oboje z par. tut. Zap. II

Piotr Bogdański, kaw. i Eliza Weronika Nowakowska, panna, oboje z par. tut. Zap. I

Adrian Skłodowski, kaw, z par tut. i Krystyna Wróblewska,  panna z par. Św. Wojciecha w Kołobrzegu. Zap. I

  Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.