VII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019
1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek, sobotę i niedzielę. W Piątek spowiedź podczas Mszy porannych oraz po południu od 16.30. O 21 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Od 23 do 24 skrutacja Pisma Św. Odwiedziny chorych bez zmian. Nabożeństwo Pierwszosobotnie po Mszy o 7.30. W niedzielę po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna wewnątrz kościoła.
2. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych rozpoczęła się w naszej parafii w poniedziałek 18 lutego o 20.00 w domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie po wakacjach.
3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św., będzie we środę 27 lutego o 19.00 w Auli.
4. Uruchomiony został ciekawy program pomocy dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi na terenie powiatu wołomińskiego. Szczegóły na plakatach informacyjnych w tablicach ogłoszeń.
5. Pani Bożena Smoderek, od wielu lat służąca w naszym kościele, jest poważnie chora i potrzebuje wiele krwi w procesie leczenia. Zbiórka krwi dla p. Bożeny będzie w niedzielę 24. 02. w Szkole nr.4 w Zielonce od 10 do 13.30. Każda grupa krwi jest dobra.
6. Kandydatów do służby ministranckiej zapraszamy na spotkania w soboty o 10.00 do sali ministranckiej w domu katechetycznym.
7. Kandydaci di bierzmowania z drugiego roku przygotowań mają spotkanie w poniedziałek 25. 02. O 19.00 w Auli.
8. W związku z planami wprowadzania do szkół warszawskich agitatorów deprawacji dzieci i młodzieży zachęcamy rodziców, których dzieci uczą się w Warszawie, do składania w szkołach deklaracji sprzeciwiających się szkodliwej indoktrynacji. Gotowe deklaracje są na stolikach z prasą katolicką.
9. Za tydzień będzie gościł w naszej parafii Ks. Jerzy Danecki i będzie zbierał tacę na budowę kościoła w Wólce Mińskiej, gdzie jest proboszczem. Jest to druga z czterech tac w ciągu roku, jakie decyzją ks. Biskupa, są pomocą dla parafii w Wólce Mińskiej ze strony naszej parafii.
10. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 10 marca i potrwają do środy 13. We wtorek 12 będą liturgie pokutne i nie będzie mszy wieczornej. W związku z tym prosimy o kontakt z osobą, która zamówiła intencję mszalną na 12 marca na 18.00.