VI N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

6 Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019
1. W piątek święto Katedry Św. Piotra. Można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie katedry lub konkatedry i odmówienie modlitwy Pańskiej i wyznania wiary. Ponieważ jest to ostatni piątek miesiąca, po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa Grupy Pokutnej.
2. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych rozpocznie się w naszej parafii w poniedziałek 18 lutego o 20.00 w domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie po wakacjach.
3. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św., będzie we środę 20 oraz 27 lutego o 19.00 w Auli.
4. Burmistrz Miasta Zielonka i Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na koncert galowy Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w niedzielę 17 lutego o godzinie 18.00 w Hali Sportowej Ośrodka Kultury przy ul Łukasińskiego 1/3. Wstęp na koncert jest wolny.
5. Uruchomiony został ciekawy program pomocy dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi na terenie powiatu wołomińskiego. Szczegóły na plakatach informacyjnych w tablicach ogłoszeń.
6. Spotkanie czcicieli Św. Ojca Pio w sobotę na Mszy o 18.00, ucałowanie relikwii i część formacyjna w domu Św. Józefa.
7. Spotkanie Akcji Katolickiej w najbliższy poniedziałek po Mszy wieczornej w bibliotece. Na to spotkanie zapraszamy również osoby gotowe pomagać w parafialnym sklepiku w celu koordynowania posługi.
8. Pani Bożena Smoderek, od wielu lat służąca w naszym kościele, jest poważnie chora i potrzebuje wiele krwi w procesie leczenia. Zbiórka krwi dla p. Bożeny będzie w niedzielę 24. 02. w Szkole nr.4 w Zielonce od 10 do 13.30. Każda grupa krwi jest dobra.
9. Kandydatów do służby ministranckiej zapraszamy na spotkania w soboty o 10.00 do sali ministranckiej w domu katechetycznym.
10. Kandydaci do Bierzmowania z I roku przygotowań, którzy nie byli obecni na spotkaniu w grupach na temat grzechu, są zaproszeni na spotkanie w najbliższy poniedziałek o 19.00 w domu Św. Józefa.