V N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

5 Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019
1. Dziękujemy raz jeszcze za dar spotkania podczas wizyty duszpasterskiej. Odwiedziliśmy 3053 rodziny co stanowi 61% rodzin mieszkających w naszej parafii. Jest jeszcze możliwość umówienia się na wizytę.
2. W poniedziałek, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych chorych i zadbajmy o możliwość systematycznej spowiedzi i komunii św. dla nich. Msza dla chorych w naszej parafii jest w czerwcu. W Domu Opieki na Poniatowskiego będzie w najbliższą środę, 13 o godz. 9.30.
3. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych rozpocznie się w naszej parafii w poniedziałek 18 lutego o 20.00 w domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie po wakacjach.
4. Nabożeństwo adoracyjne dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św., połączone z wręczeniem modlitewników, będzie we środę o 19.00
5. Msza o uzdrowienie we czwartek o 18.00
6. W sobotę Msza za Ojczyznę o godz. 18.00
7. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na caritas parafialny.
8. Burmistrz Miasta Zielonka i Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na koncert galowy Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w niedzielę 17 lutego o godzinie 18.00 w Hali Sportowej Ośrodka Kultury przy ul Łukasińskiego 1/3. Wstęp na koncert jest wolny.
9. Od poniedziałku rozpoczynają się katechezy dla młodzieży i dorosłych prowadzone przez braci i siostry ze wspólnot Drogi Neokatechumenalnej pod opieką ks. Proboszcza. Posłuchajmy zaproszenia i krótkiego świadectwa.