IV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

4 Niedziela zwykła – 3 lutego 2019
1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za obecność całych rodzin, za otwarte furtki, drzwi, za wyglądających na drogę. To bardzo miłe znaki, że ktoś czeka i jest to dla niego ważne. Dziękujemy za ofiarność. Nie była mniejsza niż w roku ubiegłym. Jeśli kogoś przeoczyliśmy, to bardzo przepraszamy. W tym tygodniu można się jeszcze umawiać na spotkanie w domu i błogosławieństwo.
2. Funkcjonowanie naszego sklepiku parafialnego jest uzależnione od ilości osób, które zechcą w nim posługiwać. Ks proboszcz zaprasza wszystkich chętnych do tej ważnej posługi na spotkanie organizacyjne dziś po Mszy wieczornej na plebanię.
3. Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych rozpocznie się w naszej parafii w poniedziałek 18 lutego o 20.00 w domu Św. Józefa. Następna katecheza będzie po wakacjach.
4. Ks. Marcin nie będzie spowiadał od poniedziałku do soboty.