IV N. Adwentu
Wszystkie Ogłoszenia

4 Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018
1. Serdecznie dziękujemy osobom, które ofiarowały wieniec adwentowy, choinki, ozdoby choinkowe oraz pomagały przy dekoracji choinek. Niech Pan Bóg im wynagrodzi swoim błogosławieństwem. Dziękujemy również całemu zespołowi Caritas za przygotowanie paczek świątecznych dla ubogich oraz wszystkim, którzy przynieśli swój dar żywności dla potrzebujących.
2. Zapraszamy na ostatnie Roraty w poniedziałek o 6.30.
3. Poświęcone opłatki wigilijne są dostępne w zakrystii.
4. Jutro Wigilia. Msze święte będą tylko rano. Kancelaria będzie czynna tylko przed południem. O 24 będzie Pasterka. Poprzedzi ją krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru im. Józefa Gromali o godz. 23. 20. Taca w czasie Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
5. W uroczystość Narodzenia Pańskiego pierwsza Msza będzie o godz. 8.45. potem jak w każdą niedzielę. W drugi dzień świąt Msze św. jak w niedzielę. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na budowę nowych świątyń w naszej diecezji. W piątek po świętach post obowiązuje.
6. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego kolędowania w niedzielę Św. Rodziny 30 grudnia o godz. 16.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
7. Ks. Marcin w dniach wizyty duszpasterskiej nie będzie spowiadał po południu, z wyjątkiem drugiego czwartku miesiąca, kiedy jest Msza o uzdrowienie.
8. Kancelaria w czasie trwania kolędy będzie nieczynna w poniedziałek i środę po południu. Pozostałe terminy bez zmian.
9. Polecamy najnowsze wydanie naszej parafialnej gazetki a w niej m.in. fragment ciekawego świadectwa przeżyć wojennych naszych Sióstr Dominikanek.
10. 4 stycznia w hali Torwar w Warszawie odbędzie się koncert kolęd z różnych stron świata p.t. Betlejem w Polsce. Szczegóły na plakacie. Można zapisywać się na kupno biletu lub kupno płyty z kolędami z koncertu.
11. Porządek wizyty duszpasterskiej w przyszłym tygodniu:
2 stycznia, środa – Wolności 2 b. 8,9,10,10a, Woronieckiego, Januszewicza, Orwida 3 stycznia, czwartek – Wolności 2 b. 22, 11, 11a, Szymańskiego
5 stycznia sobota – Krasińskiego, Zaułek, Mała,
Po 10.00 Jagiełłowicza i Pogonowskiego; Po 12.00 Cicha, Polna i Kwiatowa
Przychodzimy do waszych domów z Bożym błogosławieństwem i słowem budzącym wiarę. Będziemy mieli również prezent dla każdej rodziny. Owoce tego krótkiego spotkania zależą w znacznej mierze od waszego zaangażowania. Dlatego zachęcamy do obecności całą rodzinę. Warto przesunąć lub odłożyć inne zajęcia, by spotkać się z Jezusem, który przychodzi z nami.