III N. Adwentu.

3 Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018
1. Zapraszamy na Roraty o 6.30. Po roratach od poniedziałku do piątku będzie śniadanie dla dzieci w domu Św. Józefa. Dziękujemy osobom, które przychodzą wcześniej, aby przygotować śniadanie. Można do nich dołączyć.
2. Msza za Ojczyznę za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II będzie w niedzielę 16 grudnia o 18.00. Po Mszy krótka Adoracja i modlitwa o pokój za przyczyną świętych polskich.
3. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie dziś o 12.45 w Auli św. JP II.
4. Liturgia pokutna będzie w najbliższy piątek o 19.00. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę, bo mogą być nieprzewidziane trudności.
5. Spotkanie grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie we środę 19 grudnia po Mszy wieczornej.
6. Zapraszamy do pomocy przy dekoracji choinek w najbliższą sobotę od 8.30
7. Zbieramy żywność na paczki świąteczne dla ubogich w naszej parafii, kosze są ustawione przy ołtarzu Błogosławionych Męczenników Podlaskich.
8. Poświęcone opłatki wigilijne są dostępne w zakrystii.
9. Ks. Marcin w dniach wizyty duszpasterskiej nie będzie spowiadał po południu, z wyjątkiem drugiego czwartku miesiąca, kiedy jest Msza o uzdrowienie.
10. Kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna w poniedziałek i środę po południu. Pozostałe terminy bez zmian.
11. Wigilijne Świece Caritas są dostępne w odnowionym pomieszczeniu sklepiku parafialnego.
12. Zapraszamy do modlitwy jutrznią przez cały Adwent od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 w dolnym kościele.
13. Porządek wizyty duszpasterskiej:
– poniedziałek 17.12 – Podleśna, Długa 3 i po 18.00 Długa 5 oraz Baśniowa bl.4
– wtorek 18.12 – Osiedle Wolności bloki nr. 2, 3, 4 i 5.
– środa 19.12 – Osiedle Wolności bloki nr. 6 i 7 od pierwszego i od ostatniego mieszkania. Dalszy ciąg odwiedzin będzie na początku stycznia.