XXXIII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

33 Niedziela Zwykła – 18 listopada 2018

 1. Kandydaci do bierzmowania z drugiego roku przygotowań mają spotkanie 19.11 o 19.00 w kościele.
 2. Rodzice dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Św. mają spotkanie we środę 21 listopada o 19.00 w Auli.
 3. Ks. Marcin będzie spowiadał w tym tygodniu tylko w sobotę i niedzielę.
 4. W tym tygodniu organista, Pan Robert, z małżonką będą roznosić poświęcone opłatki w domach na osiedlach Przemysłowa i Wolności oraz ulicach do nich przyległych. Do opłatków dołączone są życzenia od wszystkich księży z naszej Parafii oraz list od księdza Proboszcza. Zebrane ofiary przeznaczone są na ogrzewanie naszego Kościoła.
 5. Zapraszamy wszystkie Małżeństwa i Narzeczonych na diecezjalne Warsztaty Małżeńskie 2018.Temat tegorocznych konferencji: KRYZYS? Może być tylko lepiej czyli co ma zrobić małżeństwo na zakręcie.  Rekolekcje odbędą się 22, 23 i 24 listopada 2018 czwartek, piątek, sobota od godz. 19:00 do 21:00  w katedrze warszawsko praskiej przy ul. Floriańskiej. prowadzący będzie o. Wojciech Jędrzejewski OP – dominikanin
 6. W piątek dnia 23 listopada 2018 r. o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. oraz uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
 7. W niedzielę za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o 10.00 odnowienie naszego oddania się Chrystusowi przed najświętszym Sakramentem
 8. Miłośników starego kina zapraszamy na projekcję pięknego polskiego przedwojennego filmu p.t „Dorożkarz nr 13” w poniedziałek 26.11 o 10.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
 9. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 1 grudnia pielgrzymkę do Torunia z okazji 27 rocznicy powstania Radia Maryja. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.
 10. Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK organizuje zbiórkę Bożonarodzeniową dla kombatantów i dzieci z kresów Wschodnich. Szczegóły na plakacie.
 11. - Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie w sobotę 24 listopada o 19.00
  w domu św. Józefa.
  - Zapraszamy na film dokumentalny Grzegorza Brauna pt. "Luter i rewolucja
  protestancka". Projekcja filmu będzie w niedzielę 25 listopada o 19.15 w
  auli św. Jana Pawła II.
 12. Od poniedziałku 26 listopada rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Przychodzimy do waszych domów z Bożym błogosławieństwem i słowem budzącym wiarę. Będziemy mieli również prezent dla każdej rodziny. Owoce tego krótkiego spotkania zależą w znacznej mierze od waszego zaangażowania. Dlatego zachęcamy do obecności całą rodzinę. Warto przesunąć lub odłożyć inne zajęcia, by spotkać się z Jezusem, który przychodzi z nami. Jeśli komuś nie odpowiada termin proponowany, można umówić się indywidualnie na inny termin. Ofiary, które zechcecie złożyć przy tej okazji będą przeznaczone na realizację planów, o których można przeczytać w liście od ks. Proboszcza dołączonym do opłatków. Wizytę rozpoczynamy o 16.30 a w soboty o 9.00 od pierwszych numerów domów, chyba, że ogłosimy inaczej np. od krańców. Na wizytę przygotowujemy: Pismo Święte, krzyż, płonące świece, wodę święconą oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży.

Porządek wizyty:

– poniedziałek 26.11 – Wiejska /2 księży od krańców/, Drewnicka/ 2 księży od krańców i Wiosenna po 19.00, oraz kolejno uliczki Letnia, Przesmyk i Dolna.

– wtorek 27.11 – Graniczna, Kujawska razem z Radiową i Pomorską /2 księży od krańców/, Mazurska /2 księży od krańców/.

 

 

– środa 28.11– Pustelnicka /2 księży od krańców/, Warmińska /2 księży od początku i jeden od końca/.

– czwartek 29.11- Zachodnia i Marecka /4 księży od krańców/.

– piątek 30.11- Żabia, bloki nr. 2; 4 i 5 /po 2 księży od krańców/

– sobota 1.12 – Ceglana, Czereśniowa, Letniskowa, Kaszubska i Obrońców Warszawy; Zagłoby, Zaciszna i Gdyńska; Saperów i Piłsudskiego; Nadrzeczna, Górna i Wspólna; Żabia, Baśniowa i Syreny;