XXVIII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

 28 Niedziela Zwykła – 14 października 2018

  1. Nabożeństwa różańcowe w październiku są codziennie o 17.15.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji 18 już Dnia Papieskiego.
  3. W poniedziałek 15 października obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Z tej okazji po Mszy Świętej o godzinie 18:00 będzie nabożeństwo w intencji dzieci, które zmarły przed narodzeniem lub przedwcześnie oraz w intencji ich rodzin. W ramach nabożeństwa rodzice będą mieli możliwość uczcić swoje dzieci poprzez zapalenie świeczki w ich intencji.
  4. Msza Święta o błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Północnej, Południowej, Wschodniej, Słonecznej i Wąskiej będzie w poniedziałek 15.10 o 18.00. Jest to intencja mieszkańców tych ulic, którzy przyjęli wędrujący obraz Pana Jezusa Miłosiernego. Tydzień później – 22.10 – będzie podobna Msza za mieszkańców ul. Poniatowskiego.
  5. Msza w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II będzie we wtorek 16.10 o godz. 18.00 Poprzedzi ją uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Świętego na placu przed kościołem o godz. 17.00 i różaniec o 17.15. Po mszy ucałowanie relikwii Św. JP II oraz projekcja w Auli krótkiego filmu o historii pontyfikatu Św. JP II.
  6. Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. będzie we środę 17 października dla szk. Nr. 2 o 19.00 w auli.
  7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowań, będzie w poniedziałek 15.10 o godz. 19.00 w Auli Św. JP II
  8. Siostry Dominikanki w Tygodniu Misyjnym od 21 do 28 października organizują zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z Ukrainy, Łotwy i Rosji. Dary będzie można składać w kościele przy ołtarzu Błogosławionych Męczenników Podlaskich. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączą się w tę akcję.
  9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

-Rafał Buczak, kaw. i Kornelia Machnikowska, panna, oboje z par. tut. Zap. II                                                                                          -Konrad Michał Perlejewski, kaw. z par. tut. i Adrianna Karolina Wierzba, panna z par. Św. Jerzego w Zielonce. Zap. II

    Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.