XXVI N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

26 Niedziela Zwykła – 30 września 2018

 1. Rozpoczynamy od jutra miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą codziennie o 17.15.
 2. Pierwszy czwartek miesiąca – Msza o powołania kapłańskie i zakonne oraz o uświęcenie kapłanów posługujących w naszej parafii będzie o godz. 18.00
 3. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.15 i po południu od 16.30. O 17.00 Msza dla dzieci o 17.00. Różaniec bezpośrednio po Mszy. O 21.00 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. O 23 godzina skrutacji Pisma Świętego. Odwiedziny chorych bez zmian.
 4. Pierwsza sobota. Po Mszy o 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i cicha modlitwa. Odwiedziny chorych bez zmian.
 5. Pierwsza niedziela. Po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna.
 6. Ks. Marcin nie będzie spowiadał w najbliższy poniedziałek po południu.
 7. Spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus”, poświęcone wyborom nowego zarządu, będzie w niedzielę 7. 10. o 11.30 w Domu Św. Józefa.
 8. Serdecznie zapraszamy młodzież ze szkół średnich, studentów i wszystkich młodych ludzi, którzy chcą odkrywać i zgłębiać swoją relację z Panem Jezusem na spotkania poświęcone modlitwie, sprawom wiary oraz wartościowym rozmowom w dobrej atmosferze. Pierwsze spotkanie będzie 3 października (w środę) o 19.30 w domu św. Józefa. Bliższe informacje u ks. Cezarego.‎
 9. Małżonkowie z Ruchu Szensztackiego zapraszają serdecznie małżonków pragnących budować swoje relacje na fundamencie wiary z pomocą Matki Najświętszej, na spotkanie w piątek o 18.30 w sali w domu katechetycznym.
 10. Starosta Wołomiński Kazimierz Rakowski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu na koncert zjednoczonych chórów z Powiatu Wołomińskiego pt.”Droga do Niepodległej” z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbędzie się 7 października o 17.00 w Hali Sportowej OKiS w Zielonce. Wstęp wolny. Więcej szczegółów na plakacie.
 11. W dniach 19-21 października w parafii pw. św. Łucji w Rembertowie organizowane są warsztaty liturgiczno-muzyczne pod hasłem „Chwała Józefowi”. Warsztaty skierowane są do osób chcących przeżyć spotkanie ze św. Józefem poprzez śpiew, rekolekcje, wspólną modlitwę. Tematem przewodnim będzie Akatyst ku czci św. Józefa Oblubieńca Bogarodzicy. Warsztaty poprowadzą Jakub Tomalak i ks. Grzegorz Mączka związani z Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach na stolikach z prasą.
 12. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Maciej Jakóbczyk i Katarzyna Bogońska, w związku cyw., oboje z par. tut. Zap. I

Marcin Płotczyk, kaw z par Św. Wojciecha w Warszawie i Natalia Sikora, panna z par, tut, Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.