XXV N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

25 Niedziela Zwykła – 23 września 2018

 1. W sobotę święto rocznicy poświęcenia bazyliki katedralnej na Pradze, matki kościołów w naszej diecezji.
 2. Katechezy dla narzeczonych rozpoczęły się w poniedziałek 17 września o 20.00 w Domu Św. Józefa. Druga katecheza będzie w poniedziałek 24. Następny cykl katechez będzie w przyszłym roku w połowie lutego.
 3. Spotkanie dla rodziców oraz młodzieży z drugiego roku przygotowań do Bierzmowania, dziś /23.09/ o 14.15. Rodzice w dolnym kościele a młodzież w Auli Św. Jana Pawła II.
 4. Czciciele Św. Ojca Pio spotykają się dziś na Mszy wieczornej. Po niej ucałowanie relikwii świętego i spotkanie formacyjne.
 5. Spotkanie grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie we środę 26.09. po Mszy wieczornej.
 6. Pani Bożena Smoderek zajmująca się układaniem kwiatów w kościele poważnie zachorowała. Bardzo prosimy o modlitwę w Jej intencji.
 7. Za tydzień będzie gościł w naszej parafii misjonarz z Syberii i będzie kwestował na potrzeby tworzącej się parafii.
 8. W sobotę 6. 10 będzie spotkanie młodych na Stadionie Narodowym. Więcej informacji na plakacie oraz na ulotkach na stolikach z prasą.
 9. W dniach 19-21 października w parafii pw. św. Łucji w Rembertowie organizowane są warsztaty liturgiczno-muzyczne pod hasłem „Chwała Józefowi”. Warsztaty skierowane są do osób chcących przeżyć spotkanie ze św. Józefem poprzez śpiew, rekolekcje, wspólną modlitwę. Tematem przewodnim będzie Akatyst ku czci św. Józefa Oblubieńca Bogarodzicy. Warsztaty poprowadzą Jakub Tomalak i ks. Grzegorz Mączka związani z Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach na stolikach z prasą.
 10. Serdecznie zapraszamy młodzież ze szkół średnich, studentów i wszystkich młodych ludzi, którzy chcą odkrywać i zgłębiać swoją relację z Panem Jezusem na spotkania poświęcone modlitwie, różnym sprawom wiary oraz wartościowym rozmowom w dobrej atmosferze.
  Pierwsze spotkanie będzie 3 października (w środę) o 19.30 w domu św. Józefa. Bliższe informacje u ks. Cezarego.‎
 11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Tadeusz Godysz, kaw i Katarzyna Bogońska, panna, oboje z par. tut. Zap. II

Grzegorz Łowczykowski, kaw z par Św. JP II w Grajewie i Magdalena Sewerynowicz, panna z par, tut, Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.