XIV N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

                            24 Niedziela Zwykła – 16 września 2018

 1. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie dziś o 12.45 w Auli Św. JP II.
 2. Msza Święta za Ojczyznę za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II będzie dziś o 18.00
 3. Katechezy dla narzeczonych rozpoczną się w poniedziałek 17 września o 20.00 w Domu Św. Józefa. Następny cykl katechez będzie w przyszłym roku w połowie lutego.
 4. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z pierwszego roku przygotowań /3 kl. gimnazjum/ będzie dziś o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II. Natomiast dla rodziców oraz młodzieży z drugiego roku przygotowań za tydzień /23.09/ o 14.15. Rodzice w dolnym kościele a młodzież w Auli Św. Jana Pawła II.
 5. Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym chcą przystąpić do Komunii Św. zapraszam na spotkanie we środę 19 września o 19.00 do Auli Św. Jana Pawła II. Spotkanie jest dla wszystkich szkół naszej parafii.
 6. Przedstawicieli wszystkich grup i zespołów parafialnych zapraszam na spotkanie dziś o godz. 19.00 do Auli Św. Jana Pawła II.
 7. Zapraszamy chłopców do grona ministrantów. Spotkanie dla kandydatów będzie w sobotę o 10.00
 8. We wtorek przeżywamy Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona młodzieży i dzieci. Zapraszamy na Mszę Św. w intencji młodzieży i dzieci we wtorek o 17.00
 9. Za tydzień będzie gościł w naszej parafii ks. Jerzy Danecki i będzie zbierał tacę na potrzeby budowy kościoła w Wólce Mińskiej, gdzie jest proboszczem.
 10. Pani Bożena Smoderek zajmująca się układaniem kwiatów w kościele poważnie zachorowała. Bardzo prosimy o modlitwę w Jej intencji.
 11. Potrzebna jest pomoc w opiece nad sparaliżowanym mężczyzną. Kto mógłby to podjąć niech się zgłosi do ks. Proboszcza.
 12. Piękny ogród przed domem Św. Józefa wymaga stałej pielęgnacji, podobnie jak rośliny w innych miejscach. Dorywcza pomoc w tym względzie nie daje oczekiwanych efektów. Chwasty szybko rosną. Potrzebne jest grono osób, które w miarę systematycznie zatroszczą się o rośliny, aby były piękne. Osoby gotowe do takiej posługi niech się zgłaszają do ks. Proboszcza.
 13. Burmistrz Zielonki i Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na piknik z okazji Dni Zielonki dzisiaj od godz. 13.00 na terenie szkoły podstawowej nr 4. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
 14. Chór męski im Józefa Gromali zaprasza w swoje szeregi. Próby odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury przy ul. Łukasińskiego 1/3
 15. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Tadeusz Godysz, kaw i Katarzyna Bogońska, panna, oboje z par. tut. Zap. I

Grzegorz Łowczykowski, kaw z par Św. JP II w Grajewie i Magdalena Sewerynowicz, panna z par, tut, Zap. I

    Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.