XXIII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

23 Niedziela Zwykła – 9 września 2018

 1. Rozpoczęło się w parafii Jerycho Różańcowe. Program jest w gablotach. Zachęcamy do uczestnictwa w tej szczególnej modlitwie dla pożytku osobistego i wspólnego według intencji związanych z Jerychem.
 2. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o 6.30, 10.00 i 18.00
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na parafialną Caritas.
 4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych będzie za tydzień o 12.45 w Auli Św. JP II.
 5. Katechezy dla narzeczonych rozpoczną się w poniedziałek 17 września o 20.00 w Domu Św. Józefa. Następny cykl katechez będzie w przyszłym roku w połowie lutego.
 6. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z pierwszego roku przygotowań /3 kl. gimnazjum/ będzie w niedzielę za tydzień /16.09/ o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II. Natomiast dla rodziców oraz młodzieży z drugiego roku przygotowań za dwa tygodnie /23.09/ o 14.15. Rodzice w dolnym kościele a młodzież w Auli Św. Jana Pawła II.
 7. Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym chcą przystąpić do Komunii Św. zapraszam na spotkanie we środę 19 września o 19.00 do Auli Św. Jana Pawła II. Spotkanie jest dla wszystkich szkół naszej parafii.
 8. Przedstawicieli wszystkich grup i zespołów parafialnych zapraszam na spotkanie za tydzień – 16.09. o godz. 19.00 do Auli Św. Jana Pawła II.
 9. Potrzebna jest pomoc w opiece nad sparaliżowanym mężczyzną. Kto mógłby to pojąć niech się zgłosi do ks. Proboszcza.
 10. Piękny ogród przed domem Św. Józefa wymaga stałej pielęgnacji, podobnie jak rośliny w innych miejscach. Dorywcza pomoc w tym względzie nie daje oczekiwanych efektów. Chwasty szybko rosną. Potrzebne jest grono osób, które w miarę systematycznie zatroszczą się o rośliny, aby były piękne. Osoby gotowe do takiej posługi niech się zgłaszają do ks. Proboszcza. Do pielenia nie jest potrzebne wykształcenie ogrodnicze.
 11. Burmistrz Zielonki i Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na coroczne Dni Zielonki, które odbywać się będą 15-16 września. W programie: koncerty, przedstawienia, zabawy i rozgrywki sportowe.  Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.
 12. Chór męski im Józefa Gromali zaprasza w swoje szeregi. Próby odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury przy ul. Łukasińskiego 1/3
 13. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Marcin Książek, kaw z par. tut. i Magdalena Anna Pstrzoch, panna z par. Św. Jana Pawła II w Radzyminie. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.