XXII N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

22 Niedziela Zwykła – 2 września 2018

 1. Pierwszy czwartek miesiąca. Msza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz o błogosławieństwo dla kapłanów o godz. 18.00
 2. Pierwszy piątek. Spowiedź od 6.15 do 7.30 i po południu od 16.30. Po południu pierwszeństwo mają dzieci ze względu na Mszę dla nich o 17.00. Odwiedziny chorych, grupa piątkowa. Ks. Kazimierz.
 3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja połączona ze zbiórką na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Za tydzień zbiórka na parafialną Caritas.
 4. W środę 5 września przypada rocznica wypędzenia mieszkańców Zielonki w 1944 roku. O godz. 10.00 zapraszamy na Mszę św. do naszej świątyni, a po niej odbędą się uroczystości na skwerze Matki Teresy z Kalkuty.
 5. Zapraszamy serdecznie małżonków pragnących inwestować w swoje życie małżeńskie i rodzinne, na spotkanie dla rodzin w Ruchu Szensztackim, w sobotę 8 września o 16.oo w domu św. Józefa.
 6. Jerycho Różańcowe w naszej parafii rozpocznie się w sobotę 8 września Mszą o 7.30. Program Jerycha jest w naszej parafialnej gazetce. Jest dostępna na stolikach z prasą katolicką.
 7. W naszym diecezjalnym sanktuarium maryjnym w Loretto będą za tydzień uroczystości odpustowe. Bliższe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń. Planujemy wyjazd autokarem na te uroczystości. Wyjazd o 8.30, powrót ok. 16.00. Zapisy w zakrystii. Jest jeszcze dużo wolnych miejsc.
 8. Po przerwie wakacyjnej spotykają się następujące grupy:

– Wspólnota modlitwy kontemplacyjnej – we środę o 19 w domu Katechetycznym.

– Grupa Apostolstwa Dobrej Śmierci – we wtorek po Mszy wieczornej.

– Kółka różańcowe w niedzielę za tydzień po Mszy o 10.00

 1. Małżeństwo a dwojgiem dzieci w wieku szkolnym poszukuje mieszkania do wynajęcia w Zielonce. Wiadomość do Ks. Proboszcza.
 2. Urząd Miasta Zielonka informuje, że nadal można dołączyć do projektu instalacji w domach jednorodzinnych odnawialnych źródeł energii, takich jak panele słoneczne i inne. Koszty instalacji w 65% pokrywane są z Funduszy Europejskich. Szczegóły na stronie www.zielonka.pl
 3. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Karol Kwiatek, kaw. z par. Św. Włodzimierza w Warszawie i Karolina Ewa Dąbkowska, panna z par. tut. Zap. II

Kamil Grabowski, kaw. i Justyna Teresa Samulak, panna, oboje z par tut. Zap. II

Michał Krzysztof Czyżewski, kaw. i Magdalena Wiercińska, panna, oboje z par. tut. Zap. II

Marcin Książek, kaw z par. tut. i Magdalena Anna Pstrzoch, panna z par. Św. Jana Pawła II w Radzyminie. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.