Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Wszystkie Ogłoszenia

                   

  1. Zapraszamy na modlitewne czuwanie z Maryją dziś o 17.00 oraz na główną Mszę odpustową o 18.00, procesję i agapę po Mszy Św. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej uroczystości.
  2. Witamy w naszej parafii nowego wikariusza – Księdza Pawła Jagłę. Życzymy Księdzu szczególnej opieki Matki Najświętszej i Anioła Stróża w tych pierwszych krokach kapłańskiej posługi.   
  3. Pierwsza sobota. Po Mszy o 7.30 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  4. W niedzielę za tydzień po Mszy o 10.00 procesja eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. W tym dniu zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja połączona ze zbiórką na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  5. Jerycho Różańcowe w naszej parafii rozpocznie się w sobotę 8 września Mszą o 7.30. program Jerycha jest w naszej parafialnej gazetce. Jest dostępna na stolikach z prasą katolicką.
  6. W naszym diecezjalnym sanktuarium maryjnym w Loretto będą za dwa tygodnie uroczystości odpustowe. Bliższe informacje na plakacie w tablicy ogłoszeń. Planujemy wyjazd autokarem na te uroczystości.  Wyjazd o 8.30, powrót ok. 16.00. Zapisy w zakrystii.
  7. Na tablicy ogłoszeń jest informacja o unikalnych kierunkach studiów w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Kto chciałby skorzystać z tych studiów, proszony jest o kontakt z ks. Proboszczem.
  8. Małżeństwo a dwojgiem dzieci w wieku szkolnym poszukuje mieszkania do wynajęcia w Zielonce. Wiadomość do Ks. Proboszcza.
  9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

 Karol kwiatek, kaw. z par. Św. Włodzimierza w Warszawie i Karolina Ewa Dąbkowska, panna z par. tut. Zap. I

Kamil Grabowski, kaw. i Justyna Teresa Samulak, panna, oboje z par tut. Zap. I

Michał Krzysztof Czyżewski, kaw. i Magdalena Wiercińska, panna, oboje z par. tut. Zap. I

 Marcin Lewandowski, kaw. z par. tut. i Żaneta Łapińska, panna z par. Św. Trójcy w Ząbkach. Zap. II

 Maciej Wojciech Gozdawa Gołębiowski, kaw z par. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie i Maria Zawistowska, panna z par. tut. Zap. II

    Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.