XX N. Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

20 Niedziela Zwykła 19 sierpnia 2018   
1. Za tydzień będziemy przeżywali parafialny odpust z okazji Uroczystości MB Częstochowskiej – Patronki naszej parafii. Główna Msza Św. będzie wieczorem o godz. 18.00, mimo, że jeszcze trwają wakacje. W sobotę przed odpustem będzie Liturgia Pokutna o 19.15. Nowennę do Matki Bożej Częstochowskiej rozpoczęliśmy w piątek 17 sierpnia. Odmawiamy ją rano i wieczorem. Ostatni dzień nowenny, w sobotę, będzie tylko rano. Przed wieczorną Mszą odpustową będzie czuwanie z Maryją od 17.00 do 17.45 wypełnione rozważaniami i pieśnią w wykonaniu zespołu Eonomine, który będzie towarzyszył naszej modlitwie przez cały dzień odpustu. Po Mszy wieczornej będzie agapa dla wszystkich. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie agapy, zapraszam na spotkanie organizacyjne w poniedziałek po Mszy wieczornej do Auli Św. Jana Pawła II
2. Wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę będzie w sobotę 25.08 o 4.45 od Sióstr Dominikanek, a o 5.00 z naszego kościoła.
3. Na tablicy ogłoszeń jest informacja o unikalnych kierunkach studiów w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Kto chciałby skorzystać z tych studiów, a ma jakieś przeszkody, proszony jest o kontakt z ks. Proboszczem.
4. We czwartek 23 sierpnia o 18.00 będzie odprawiona Msza św. oraz uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Marcin Stanisław Słowiński, kaw i Sylwia Patrycja Baj, panna, oboje z par MB Wspomożycielki Wiernych w Warszawie Zap. II
Marcin Szleszyński, kaw z par. tut. i Izabela Żaneta Baumann, panna z par. Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie. Zap. II
Marcin Lewandowski, kaw. z par. tut. i Żaneta Łapińska, panna z par. Św. Trójcy w Ząbkach. Zap. I
Maciej Wojciech Gozdawa Gołębiowski, kaw z par. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie i Maria Zawistowska, panna z par. tut. Zap. I
Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.