XV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 lipca AD 2018

  1. Dziś gościmy przedstawicieli przedszkola integracyjnego i szkoły integracyjnej z parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym. Będą po Mszach Św. zbierać datki do puszek na rozbudowę szkoły. Placówki te służą m.in. dzieciom z autyzmem i dzieciom dotkniętym różnymi trudnościami życiowymi.

  2. Dziś katecheza chrzcielna o 12.45 w auli – obowiązkowa dla rodziców
    i chrzestnych przed chrztem ich dzieci. Przypominamy, że do kancelarii
    w sprawie chrztu należy przychodzić w tygodniu przed sakramentem już po wzięciu udziału w takiej katechezie.

  3. Jutro przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. Po Mszy Św. będzie nabożeństwo i nałożenie szkaplerzy dla chętnych osób, które się zgłosiły.

  4. Kancelaria parafialna jest czynna w wakacje od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty od 8.00 do 10.00.

  5. Przypominamy o należytym ubraniu, które powinniśmy zakładać, gdy idziemy do kościoła na Mszę Św. lub do spowiedzi św.  – kobiety długie sukienki/spódnice i zakryte ramiona, panowie długie spodnie i zakryte ramiona. Tak samo dzieci. Prosimy potraktować to poważnie.

Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o należyty ubiór do kościoła. Jest to znak nie tylko kultury osobistej, ale również wiary, czci i szacunku wobec Boga.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Jaworski – kawaler z par. tutejszej i Oliwia Obszyńska – panna z par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach – Zap.II

Maciej Cezary Szewczyk – kawaler z par. tut. i Anna Łyżwa – panna z par. NMP Królowej Polski w Pionkach – zap. II

Paweł Boćkowski – kawaler i Iwona Emilia Topolska – panna, oboje z par. tutejszej – zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.