XIV Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 lipca AD 2018

  1. Dziś w naszym kościele ks. Jerzy Danecki głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w Wólce Mińskiej.

  2. Kancelaria parafialna będzie czynna w wakacje od poniedziałku do czwartku tylko po południu, w soboty od 8.00 do 10.00.

  3. 13 lipca w piątek – nabożeństwo fatimskie po Mszy Św. wieczornej.

  4. 14. lipca w sobotę odbędzie się kolejna nocna piesza pielgrzymka z Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach do Matki Bożej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. Pielgrzymi modlą się „o chrześcijańską odnowę życia naszych rodzin w duchu Dekalogu”. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy prasie.

  5. W niedzielę 15 lipca będziemy gościć przedstawicieli przedszkola integracyjnego i szkoły integracyjnej z parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym. Będą po Mszach Św. zbierać datki do puszek na rozbudowę szkoły. Placówki te służą m.in. dzieciom z autyzmem i dzieciom dotkniętym różnymi trudnościami życiowymi.

  6. Przypominamy o należytym ubraniu, które powinniśmy zakładać, gdy idziemy do kościoła na Mszę Św. lub do spowiedzi św.  – kobiety długie sukienki/spódnice i zakryte ramiona, panowie długie spodnie i zakryte ramiona. Tak samo dzieci. Prosimy potraktować to poważnie.

Dziękujemy wszystkim, którzy dbają o należyty ubiór do kościoła. Jest to znak nie tylko kultury osobistej, ale również wiary, czci i szacunku wobec Boga.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

– Bartłomiej Kwiecień– kaw. i Elżbieta Kazimierczuk – panna – oboje z par. tutejszej – zap. II

– Robert Wielocha – kaw. z par. i Anna Marta Kołodziejczyk – panna – oboje z par. tutejszej – zap. II

– Łukasz Borysiak – kaw. z par. tutejszej i Monika Herman – panna z par. św. Urszuli Ledóchowskiej w Radomiu. – zap.II

– Przemysław Kazimierz Miszczyński – kaw. z par. Matki Bożej Częstochowskiej w Warszawie i Joanna Maria Bąk – panna z par. tut. – zap. II

Łukasz Jaworski – kawaler z par. tutejszej i Oliwia Obszyńska – panna z par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach – Zap.I

Maciej Cezary Szewczyk – kawaler z par. tut. i Anna Łyżwa – panna z par. NMP Królowej Polski w Pionkach – zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach do zawarcia małżeństwa zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.