XI Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

11 Niedziela Zwykła 17 czerwca 2018   

  1. Msza prymicyjna Ks. Szymona, który w ubiegłym roku zakończył roczną praktykę w naszej parafii, odbędzie się dziś /17. 06/ o 18.00. W tej Mszy weźmie udział chór i zespól instr.Canticum Gratiorum działający przy Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Dziś w naszej parafii XVI Festiwal Misyjny. Jak co roku gościmy misjonarzy z całego świata. Mszy św. o godz. 13.00 przewodniczyć będzie ks. bp Witalij Skomarowski z Łucka na Ukrainie, bezpośrednio po Mszy św. koncert na Placu Św. Jana Pawła II. Zapraszamy z całymi rodzinami.
  3. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży w poniedziałek 18 czerwca na Mszy o 18.00. Litanię do Serca Pana Jezusa odśpiewamy w czasie udzielania młodzieży Sakramentu. Nabożeństwa czerwcowego już po Mszy nie będzie. Kancelaria w poniedziałek przed południem będzie czynna tylko do 9.30
  4. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego dla gimnazjalistów będzie we czwartek o 16.30. /adoracja w tym dniu będzie do 16.15/, a dla szkół podstawowych w piątek o 8.00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie we środę od godz.16.30
  5. Chór im. Józefa Gromali obchodzi 70 rocznicę swego powstania. Msza dziękczynna w intencji chóru będzie w sobotę 23 czerwca o 16.30 a uroczysty koncert Jubileuszowy w tym samym dniu o 18.15 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce.
  6. Dziś przed kościołem są zbierane ofiary na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  7. W sobotę dnia 23 czerwca 2018 r. będzie odprawiona Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Po Mszy i czerwcowym uszanowanie św. Ojca Pio w jego relikwiach. i spotkanie formacyjne w domu katechetycznym.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w niedzielę 8 lipca. Informacja o zapisach na tablicy ogłoszeń.
  9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Jean Roquain, kaw z par Św. Jana i Pawła w Warszawie i Katarzyna Kucharska panna z par Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników w Warszawie. Zap. II

Łukasz Pazio, kaw z par. tut i Natalia Kamila Puchala, panna z par. M.B. Fatiskiej i Bł. Ks. Markiewicza w Słupnie. Zap. I

Jakub Piotr Suchocki, kaw i Alina Asztajewa, panna, oboje z par. tut. zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.