X Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

10 Niedziela Zwykła 10 czerwca 2018   

  1. Nabożeństwa Czerwcowe są odprawiane w dni powszednie i w niedziele po Mszy wieczornej.
  2. Msza prymicyjna Ks. Patryka, który odbywał w tym roku praktykę duszpasterską w naszej parafii, zostanie odprawiona dziś o 15.00, a Ks. Szymona, który w ubiegłym roku zakończył roczną praktykę w naszej parafii, w niedzielę 17 czerwca o 18.00.
  3. Dziś przeżywamy w parafii Dzień Chorego. Msza Św. dla chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 15.00. Po Mszy błogosławieństwo prymicyjne ks. Patryka Lendlewicza i agapa.
  4. Za tydzień, 17 czerwca, będzie w naszej parafii XVI Festiwal Misyjny. Jak co roku będziemy gościć misjonarzy z całego świata. Mszy św. o godz. 13.00 przewodniczyć będzie ks. bp Witalij Skomarowski z Łucka na Ukrainie, homilię wygłosi ks. abp Henryk Hoser. Po Mszy św. koncert na Placu Św. Jana Pawła II. Zapraszamy z całymi rodzinami. Ze względu na budowę sceny, od sobotniego wieczoru, parking przy pl. Św. Jana Pawła II będzie zamknięty. 
  5. Sakrament Bierzmowania będzie udzielony naszej młodzieży w poniedziałek 18 czerwca na Mszy o 18.00
  6. Chór im. Józefa Gromali obchodzi 70 rocznicę swego powstania. Msza dziękczynna w intencji chóru będzie w sobotę 23 czerwca o 16.30 a uroczysty koncert Jubileuszowy w tym samym dniu o 18.15 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce.
  7. Dziś przed kościołem są zbierane ofiary na parafialną Caritas. Za tydzień natomiast będzie zbiórka na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  8. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Artur Cegłowski, kaw i Karolina Zbiciak , panna, oboje z par. tut. Zap. II

Dariusz Adam Suski, kaw. z par. tut. i Katarzyna Ciechańska panna z par Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie – Rembertowie, Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.