Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13 maja 2018

7 Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa Majowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.15
  2. We środę obchodzimy uroczystość Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski. W tym dniu również modlimy się za Ojczyznę, za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II bo jest to 16 dzień miesiąca. Msze Św. w tym dniu o 6.30, 7.30 i 18.00.
  3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca okres Wielkanocny. Przypominamy o obowiązku spowiedzi w okresie wielkanocnym.
  4. Pielgrzymka do Gietrzwałdu wyrusza w sobotę o 5.45.
  5. Spotkanie grupy Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie we czwartek po Mszy wieczornej i majowym w Domu Św. Józefa.
  6. Spotkanie R-ców kl. 4 ze Szk nr. 1 i 4 oraz SAT, w związku z rocznicą Pierwszej Komunii Św. będzie we wtorek 15 maja o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
  7. Ponieważ nikt nie zgłosił się do pomocy w sklepiku parafialnym, będzie on czynny tylko w 1 i 3 niedzielę miesiąca od 8 do 14.
  8. Ks. Andrzej Kinowski, proboszcz misyjnej parafii na Ukrainie, serdecznie dziękuje za okazaną życzliwość. List dziękczynny jest w gablotach.
  9. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na parafialną Caritas.
  10. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Szymon Kowalczyk, kaw. z par. Św. Trójcy w Kobyłce i Sylwia Dzięcioł, panna z par. tut. Zap. II, Piotr Stasiak, kaw. z par. Św. O. Pio w Zagościńcu i Paulina Filipczuk, panna z par. tut. Zap. II

Marcin Krzysztof Galanty, kaw. z par Św. Marii Magdaleny w Warszawie i Katarzyna Maria Narożna, panna z par. tut. Zap. II

Łukasz Michał Mróz, z par. tut. i Agnieszka Mróz z d. Matejuk, z par. Św. Józefa Oblubieńca w Międzyrzecu Podlaskim, Zap. I

Sylwester Wyszomirski, kaw. z par. tut. i Klaudia Szewczyk panna z par Św. Trójcy w Kobyłce. Zap. I

Szymon Mateusz Jurecki, kaw z par. Św. Jerzego w Zielonce i Julita Anna Krembuszewska, panna z par. tut. Zap. I

Emil Strzaliński i Marta Strzalińska z d. Firlejczyk, oboje z par. tut. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.