V N. Wielkanocna – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

5 Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2018    

 1. W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa Majowe. Będą odprawiane w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedziele o 17.15
 2. We czwartek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. jak w niedziele. W tym dniu obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O godz. 10.00 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy apel i złożenie kwiatów na skwerze Armii Krajowej, a o godz. 12.15 w sali widowiskowej OKiS, wręczenie dorocznej nagrody Towarzystwa Przyjaciół Zielonki.
 3. Msza o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne we czwartek o 18.00.
 4. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.15 i po południu od 16.30. Dzieci zapraszamy na Mszę o 17.00. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę jak dotychczas z jednym wyjątkiem. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w następny piątek, 11 maja. Msza rozpoczynająca nocne czuwanie o 21.00
 5. Pierwsza sobota. Po Mszy o 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cicha modlitwa i różaniec.
 6. W niedzielę 6 maja procesja odbędzie się podczas nabożeństwa majowego. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar na Radio Maryja. Pod chórem zaś zbiórka deklarowanych składek na pomoc dla rodzin w Aleppo w Syrii.
 7. Siostry Dominikanki zapraszają tegorocznych maturzystów na Mszę Św. w ich intencji we wtorek, 1 maja o godz. 18.30 do kaplicy sióstr.
 8. Msze dziękczynne za owoce peregrynacji kopii obrazu Pana Jezusa Miłosiernego odbędą się w następującym porządku: dla mieszkańców ul. Ossowskiej i przyległych w piątek 18 maja o 18.00; dla mieszkańców ul. Zielone Łąki w piątek 25 maja o godz. 18.00; dla mieszkańców ul. Dziennikarskiej i przyległych w piątek 22 czerwca o 18.00.
 9. Spotkanie R-ców kl. 4 w związku z rocznicą Pierwszej Komunii Św. będzie w następujących terminach: Szk nr.2 we środę 9 maja o 19.00, Szk nr. 1 i 4 oraz SAT we wtorek 15 maja o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
 10. Wiele osób odczuwa brak funkcjonowania naszego parafialnego sklepiku z książkami religijnymi i dewocjonaliami. W związku z tym, wszystkich chętnych do posługi w sklepiku, według możliwości i zdolności, zapraszam na spotkanie w piątek 11 maja o 19.00 na plebanię.
 11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1.Szymon Kowalczyk, kaw. z par. Św. Trójcy w Kobyłce i Sylwia Dzięcioł, panna z par. tut. Zap. I, Piotr Stasiak, kaw. z par. Św. O. Pio w Zagościńcu i Paulina Filipczuk, panna z par. tut. Zap. I

2.Łukasz wiśniewski, kaw z par tut. i Agnieszka Anna Kozyra, panna zam. w Piasecznie. Zap. I

3. Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.