IV N. Wielkanocna – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

4 Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018    

  1. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  2. Grupa czcicieli Św. O. Pio spotyka się na Mszy Św. w poniedziałek 23. 04. Po Mszy możliwość ucałowania relikwii Św. o. Pio i spotkanie formacyjne w domu Św. Józefa.
  3. Zapraszamy na konferencję z Barbarą i Wojciechem Gałązka, którzy opowiedzą o językach miłości, jakimi możemy się posługiwać w małżeństwie. Konferencja odbędzie się dziś /22.04/ o godzinie 18, w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce przy ulicy Łukasińskiego 1/3. Wstęp wolny.  Rezerwacja miejsc na stronie www.spotkajmysię.kibicujrodzinie.pl. Informacja również na plakacie przy kościele.
  4. Ze względu na wyjazd ks. Proboszcza z dziećmi do Częstochowy, kancelaria w najbliższy poniedziałek przed południem będzie nieczynna.
  5. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  6. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii Siostry Franciszkanki Niepokalanej, które powiedzą kilka słów o charyzmacie ich zgromadzenia i zaprezentują swoje publikacje.
  7. Hospicjum domowe Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej aktualnie remontuje swoją placówkę przy ul. Mareckiej 7 w Zielonce. Niemniej jednak pacjenci przyjmowani i obsługiwani są na bieżąco, codziennie, bez kolejki oczekujących, bezpłatnie. W związku z tym serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania z pomocy medycznej oferowanej przez Hospicjum domowe naszej Caritas. Wszelkie informacje i zgłoszenia pod numerem kontaktowym 608.608.484.
  8. Organizowana jest jednodniowa pielgrzymka rowerowa do Osuchowej. Wyjazd z Radzymina 3 maja, koszt 40 zł, więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  9. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Maciej Sobieściak, kaw z par. tut. i Marta Natalia Smolarek, panna z par. Św. Stanisława Kostki w Okuniewie. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.