III N. Wielkanocna – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

3 Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018    

  1. W ubiegłą niedzielę zebrano na program „Rodzina Rodzinie” 2193 zł. Zapłacono deklarowaną ratę oraz jednorazowo udzielono pomocy pięcioosobowej rodzinie chrześcijan Kościoła Maronickiego. Więcej o tej rodzinie na tablicy ogłoszeń. Pomagamy już sześciu rodzinom w Aleppo. Następna zbiórka 6 maja.
  2. Kandydaci do bierzmowania z drugiego roku przygotowań mają spotkanie dziś o 14.15 w Auli Św. Jana Pawła II.
  3. W poniedziałek 16.04 na Mszy wieczornej modlimy się w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Po Mszy będzie wyświetlony w Auli Św. JP II film dokumentalny o Ks. Prymasie Stefanie Wyszyńskim. Zapraszamy.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w naszej parafii, będzie niedługo świętowała pierwszą rocznicę powstania. Z tej okazji serdecznie zaprasza wszystkich uczestników zeszłorocznych rekolekcji na spotkanie we wtorek o 19.00 w dolnym kościele. Poprowadzi je Diecezjalna Diakonia Modlitwy Uwielbienia.
  5. We czwartek o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II kolejny wykład Uniwersytetu Otwartego, pod tytułem: „Aktualność chrześcijańskiego wychowania”, który poprowadzi Dziekan Wydziału Pedagogiki UKSW, Ks. prof. Jan Niewęgłowski.
  6. Za tydzień będzie gościł w naszej parafii Ks. Andrzej Kinowski, przebywający na misji na Ukrainie i będzie kwestował na rzecz budowy świątyni w parafii, gdzie posługuje.
  7. Zapraszamy na konferencję z Barbarą i Wojciechem Gałązka, którzy opowiedzą o językach miłości, jakimi możemy się posługiwać w małżeństwie. Konferencja odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 18, w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce przy ulicy Łukasińskiego 1/3. Wstęp wolny.  Rezerwacja miejsc na stronie www.spotkajmysię.kibicujrodzinie.pl. Informacja również na plakacie przy kościele.
  8. Ze względu na wyjazd ks. Proboszcza z dziećmi do Częstochowy, kancelaria w najbliższy poniedziałek i za tydzień przed południem będzie nieczynna.
  9. Rozpoczęcie sezonu motocyklistów w najbliższą sobotę w kaplicy na Maciołkach Msza Św. o 12.00. więcej szczegółów na plakacie w tablicy ogłoszeń.
  10. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Grzegorz Koc, kaw. z par.tut. i Izabella Anna Kluska, panna z par. Nawiedzenia NMP w Seroczynie. Zap II

Paweł Koc, kaw. z par. tut. i Karolina Agnieszka Krystosik, panna z par. Św. Tomasza Ap. Warszawie. Zap. II

Sebastian Krzysztof Pokorski, kaw z par. tut. i Dorota Magda Adaszewska, panna z par. Św. Wincentego Pallotiego w Warszawie. Zap.II

Mariusz Fit, kaw. z par. tut. i Małgorzata Błądzińska, panna z par. Św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej. Zap. II

Adrian Romańczuk, kaw. z par. Św. Izydora w markach i Ilona Grabowska, panna z par. tut. Zap. II

Adam Jackowski, kaw. z par. Św. Tomasza Ap. W Warszawie i Gabriela Julia Chojecka, panna z par. tut. Zap. II

Maciej Sobieściak, kaw z par. tut. i Marta Natalia Smolarek, panna z par. Św. Stanisława Kostki w Okuniewie. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.