Fotorelacja z peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
Wszystkie Ogłoszenia

W uroczystość św. Józefa zawitała do naszej parafii Jego Przeczysta Oblubienica a nasza Matka i Królowa, wędrująca po Polsce w kopi Swojego Jasnogórskiego Wizerunku. Mszę św. powitalną odprawił J.E. ks. biskup Marek Solarczyk. O godzinie 21.oo odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, oraz hymn ku czci Bogarodzicy zwany Akatystem. O północy księża pochodzący z Zielonki oraz kiedyś posługujący w tej parafii odprawili mszę dziękczynną. 

Zdjęcia: Mikołaj Włodarczyk i Maciej Kursa.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]