II Niedziela Zwykła – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

2 Niedziela zwykła – 14 stycznia 2018

 1. Uroczysty Ingres do katedry Warszawsko-Praskiej Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego – naszego nowego ordynariusza, odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godz. 11. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
 2. Kolędnicy misyjni wraz z opiekunami bardzo dziękują za życzliwe przyjmowanie i złożone ofiary dla dzieci w Syrii i Libanie. Udało się zebrać 2496 zł. Pieniądze zostaną przesłane do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.
 3. Z okazji stulecia Odzyskania Niepodległości zapraszamy na wykład prof. Jana Wysockiego o historii Polskiej Konstytucji dziś o 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
 4. Nasza parafia objęła swoją opieką jedną rodzinę z Aleppo. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 2265 zł. 510 wpłacono jako styczniową ratę dla rodziny objętej patronatem, pozostałą kwotę wpłacono jako jednorazową pomoc dla innej rodziny chrześcijan kościoła maronickiego z dójką dzieci. Następna zbiórka w niedzielę 4 lutego.
 5. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
 6. Msza za Ojczyznę za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II będzie we wtorek16 stycznia o 18.00.
 7. W tym miesiącu wykład dla słuchaczy Uniwersytetu Otwartego odbędzie się na Uniwersytecie Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie. Przed wykładem będzie koncert kolęd. Wyjazd autokaru do Warszawy o godz. 17.00 z kościoła. Zapisy w zakrystii. Jest jeszcze 19 miejsc. Prosimy o zapisy dziś i w poniedziałek, aby można było zapewnić transport, gdyby więcej osób się zgłosiło. Wkład na temat historii obchodów Bożego Narodzenia wygłosi Prof. Józef Naumowicz, patrolog.
 8. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych będzie za tydzień 21. 01. o godz. 12.45 w Auli Św. Jana Pawła II.
 9. Młodzież przygotowująca się do udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie zaprasza na koncert połączony ze zbiórką ofiar na wsparcie tej wyprawy w najbliższą niedzielę po Mszy wieczornej.
 10. Rozpoczęcie katechezy przedmałżeńskiej będzie w poniedziałek 12 lutego o 20.00 w Domu Św. Józefa.
 11. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Poniedziałek, 15 stycznia,– Wiejska, Drewnicka, Wiosenna, Przesmyk, Dolna Wtorek, 16 stycznia,– Graniczna, Letnia, Os. Wolności blok 6 i 8 Środa,17 stycznia,– Przemysłowa 4 i 4a Czwartek, 18 stycznia,– Os. Wolności blok 2, 3, 4, 7 Piątek, 19 stycznia,– Os. Wolności blok 10, 10a, 11, 11a

Wizyta duszpasterska w przyszłym tygodniu:

Wizytę rozpoczynamy o 16.00 a w sobotę o 9.00

 1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Piotr Andrzej Ćwiek, kaw. z par tut. i Magdalena Marta Kocoł, panna z par. Św. Rafała Kalinowskiego w Śmignie. Zap. II

Piotr Szybiński, kaw. z par tut. i Aleksandra Panasiuk, panna z par. Narodzenia NMP i Św. Apostołów Piotra i Pawła w Leśnej Podlaskiej. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.