Niedziela Chrztu Pańskiego – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018

  1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra mamy Okres Zwykły aż do Wielkiego Postu.
  2. Bardzo dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii składane podczas wizyty duszpasterskiej, wpłacane na konto parafialne czy przy innych okazjach. Z końcem ubiegłego roku udało się uregulować wszystkie zobowiązania wynikające z remontu i malowania wnętrza naszej świątyni. Teraz zaczynamy zbierać na wymianę centralnego ogrzewania i posadzki w kościele.
  3. Spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej w poniedziałek po Mszy wieczornej.
  4. Nasza parafia objęła swoją opieką jedną rodzinę z Aleppo. Pod chórem są przyjmowane ofiary od osób, które zadeklarowały udział w akcji.
  5. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
  6. Msza Św. w 67 r. śmierci Ks. Bolesława Jagiełłowicza założyciela i pierwszego proboszcza naszej parafii będzie we środę o 18.00. Po Mszy spotkanie opłatkowe braci z Totus Tuus naszej diecezji Auli Św. Jana Pawła II. W związku z tym środowe spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w kościele.
  7. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu w Składzie m. in. Kasia Bogusz, Robert Drężek, Krzysztof Kmiecik w najbliższy piątek 12 stycznia o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce.
  8. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Poniedziałek, 8 stycznia, – ul. Długa bloki 3 i 5, Nauczycielska, Młodzieżowa i od ok. godz. 17.30 blok Powstańców 4.

Wtorek, 9 stycznia– ul. Kościuszki i bloki na ul. Żabiej

Środa, 10 stycznia– ul. Pogodna, domy i bloki na ul. Dąbrowskiego oraz blok przy ul. Powstańców 32

Czwartek, 11 stycznia– ul. Warmińska, Kaszubska, Zagłoby, Zaciszna

Piątek, 12 stycznia– ul. Letniskowa, Czereśniowa, Ceglana, Pustelnicka, Kujawska, Mazurska, Pomorska, Radiowa

Sobota, 13 stycznia– Nadrzeczna, Górna, Wspólna, Marecka, Mała, Gdyńska, Saperów, Obrońców Warszawy oraz od godz. 10.30 Piłsudskiego.

Wizyta duszpasterska w przyszłym tygodniu:

Poniedziałek, 15 stycznia,– Wiejska, Drewnicka, Wiosenna, Przesmyk, Dolna      Wtorek, 16 stycznia,– Graniczna, Letnia, Os. Wolności blok 6 i 8 Środa,17 stycznia,– Przemysłowa 4 i 4a Czwartek, 18 stycznia,– Os. Wolności blok 2, 3, 4, 7 Piątek, 19 stycznia,– Os. Wolności blok 10, 10a, 11, 11a

Wizytę rozpoczynamy o 16.00 a w sobotę o 9.00

  1. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Piotr Andrzej Ćwiek, kaw. z par tut. i Magdalena Marta Kocoł, panna z par. Św. Rafała Kalinowskiego w Śmignie. Zap. I

Piotr Szybiński, kaw. z par tut. i Aleksandra Panasiuk, panna z par. Narodzenia NMP i Św. Apostołów Piotra i Pawła w Leśnej Podlaskiej. Zap. I

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii.