Niedziela Świętej Rodziny – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

Niedziela Świętej Rodziny – 31 grudnia 2017

  1. Dziś po Mszy wieczornej nabożeństwo dziękczynne za miniony rok.
  2. Jutro Święto Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Powierzamy Jej matczynemu sercu cały rozpoczynający się nowy rok 2018. Msze Św. jak w niedzielę.
  3. W tym tygodniu we czwartek Msza Św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz o uświęcenie kapłanów o godz. 18.00. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę bez zmian. Spowiedź w pierwszy piątek od 6.15 rano i po południu od 16.30. Chcąc ułatwić dzieciom przeżywanie pierwszych piątków miesiąca podejmujemy próbę przywrócenia Mszy dla dzieci w I piątek o 17.00. Chcemy zweryfikować jak jest rzeczywista potrzeba tej Mszy. Zapraszamy wszystkie dzieci po pierwszej Komunii Św. do korzystania z tej możliwości. Msza Św. na początek nocnego czuwania w piątek o 21.00. O 23.00 godzina skrutacji Pisma Św.
  4. W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze tak jak w niedzielę, taca w tym dniu przeznaczona jest na misje. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św. Nabożeństwo pierwszosobotnie będzie po Mszy o 7.00.
  5. Za tydzień po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. W tym dniu będzie zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja. W tym dniu również Ks. Jerzy Danecki z parafii w Wólce Mińskiej będzie zbierał tacę na budowę parafialnej świątyni w ramach naszej obowiązkowej pomocy.
  6. Tradycyjnie, jak co roku, 6 stycznia, dzieci z naszej parafii pod opieką Sióstr

Dominikanek, włączą się w akcję „Kolędników misyjnych” i w godz. 15.00 -18.00, odwiedzą nasze domy. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie i obdarowanie słodyczami. Ofiary pieniężne zebrane w czasie kolędowania, zostaną przekazane dla dzieci w Syrii i Libanie. Rozesłanie kolędników odbędzie się na Mszy św. o godz.11.30.

  1. Nasza parafia objęła swoją opieką jedną rodzinę z Aleppo. Szczegółowe informacje są na tablicy ogłoszeń.
  2. Prosimy o pilny kontakt z osobą, która zmówiła intencję za Irenę i Czesława Bistuła 1 stycznia na 13.00
  3. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

Wtorek 2 stycznia,– Rzeczna, Konopnickiej, Lipowa, Dębowa, Krzywa, Krótka, Wesoła, Wolności domki oraz nowe bloki 5, 11 i 11a

Środa 3 stycznia,– Prosta, Podleśna, Szczęśliwa, Długa domki, Chodkiewicza, Sobieskiego, Sowińskiego

Czwartek 4 stycznia,– Bema, Traugutta, Reja, Syreny, Obrońców Westerplatte, domy na Baśniowej, i na Powstańców, oraz bloki Baśniowa 4 i Powstańców 23/27

Wizyta duszpasterska w przyszłym tygodniu:

Poniedziałek, 8 stycznia, – ul. Długa bloki 3 i 5, Nauczycielska, Młodzieżowa i od ok. godz. 17.30 blok Powstańców 4.

Wtorek, 9 stycznia– ul. Kościuszki i bloki na ul. Żabiej

Środa, 10 stycznia– ul. Pogodna, domy i bloki na ul. Dąbrowskiego oraz blok przy ul. Powstańców 32

Czwartek, 11 stycznia– ul. Warmińska, Kaszubska, Zagłoby, Zaciszna

Piątek, 12 stycznia– ul. Letniskowa, Czereśniowa, Ceglana, Pustelnicka, Kujawska, Mazurska, Pomorska, Radiowa

Sobota, 13 stycznia– Nadrzeczna, Górna, Wspólna, Marecka, Mała, Gdyńska, Saperów, Obrońców Warszawy oraz od godz. 10.30 Piłsudskiego.

Wizytę rozpoczynamy o 16.00 a w sobotę o 9.00

  1. Spotkanie młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się wyjątkowo niedzielę miesiąca 7 stycznia o godz.14.15 w Auli JPII.

Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Dobrej Śmierci w sobotę 6 stycznia po Mszy św. o godz. 13.00 w intencji żywych i zmarłych członków ADŚ.