60 lat Księdza Proboszcza
Wszystkie Ogłoszenia

29 grudnia o godz. 18.00 została odprawiona msza święta w intencji ks. Kazimierza Sety z okazji Jego sześćdziesiątych urodzin. Dziękowaliśmy Bogu za Jego życie, prosząc o opiekę na dalsze lata pielgrzymowania. Po mszy świętej ks. proboszcz przyjął wiele życzeń i  serdeczności od przedstawicieli wspólnot parafialnych, władz miasta, i gości. Ksiądz Marcin powiedział między innymi: ” Żyj tak, aby inni widząc twoje życie mówili – to niemożliwe żeby Bóg nie istniał” 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]