Ogłoszenia XXXIII Niedziela Zwykła
Wszystkie Ogłoszenia

33 Niedziela Zwykła– 19 listopada 2017

 1. Dziś gości w naszej parafii ks. Jerzy Danecki i będzie zbierał tacę na budowę Kościoła w Wólce Mińskiej w ramach poleconej nam misji pomagania.
 2. organista Robert z małżonką Agnieszką roznoszą już poświęcone opłatki, do których są dołączone życzenia świąteczne od wszystkich księży posługujących w naszej parafii oraz list od ks. Proboszcza informujący o ważnych wydarzeniach mijającego roku i sprawach bieżących parafii. W tym tygodniu opłatki będą roznoszone w domach przy ul.: Kolejowej, Staszica, Chopina i przyległych. Następnie na Osiedlu Długa. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni. Część tych ofiar otrzymuje Pan Organista w ramach wynagrodzenia.
 3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na specjalne katechezy w niedzielne wieczory o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.– Na czym polega przekazywanie wiary w rodzinie.19.11- „Obraz Boga” i 26.11 –„Budowanie relacji z Bogiem” Zajęcia poprowadzą dorośli uczestnicy ruchów odnowy Kościoła, absolwenci kursu teologii dla świeckich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy.
 4. Kandydaci do bierzmowania z drugiego roku przygotowań mają spotkanie dziś o 14.00 w Auli Św. JP II.
 5. Grupa Św. Ojca Pio spotyka się we czwartek po Mszy wieczornej
 6. Apostolstwo Dobrej Śmierci ma spotkanie we czwartek po Mszy wieczornej w domu Św. Józefa.
 7. Grupa Pokutna zaprasza na Drogę Krzyżową w piątek po Mszy wieczornej.
 8. W naszym kościele jest bardzo ciekawa wystawa poświęcona Słudze Bożemu, Ks. Franciszkowi Blachnickiemu, inicjatorowi ruchu Światło-Życie. Można ją oglądać przed Mszą św. i zaraz po Mszy.
 9. Ośrodek Kultury zaprasza na koncert muzyki Ignacego Paderewskiego w wykonaniu wybitnego pianisty Karola Radziwonowicza oraz kwintetu smyczkowego, 19 listopada o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej OKiS przy ul. Łukasińskiego 1/3
 10. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy wizytę duszpasterską wg. następującego porządku: poniedziałek 27.11 ul. Ossowska numery nieparzyste kolejni księża rozpoczną od numerów: 1;17,47 i 67 i będą szli w górę numeracji, jeden ksiądz rozpocznie od końca ulicy /nr129/ i będzie szedł do spotkania z pozostałymi księżmi.

Wtorek 28.11 – Ossowska numery parzyste. Kolejni księża rozpoczną od nr: 2;18;80A i podążą w górę numeracji dwaj następni od nr: 78B i 138 i podążą w dół numeracji. Oraz ul. Turowska po godz. 19.00

Środa 29.11 Ul. Korczaka, Bartnika, Zielone Łąki, Szymańskiego, Woronieckiego, Orwida i Januszewicza

Czwartek 30 listopada ul. Słowackiego, Mostowa Dziennikarska, Kraszewskiego i Fredry i po 18.00 Kosynierów. Wizytę w wymienione dni  rozpoczniemy wyjątkowo o 17.00. Następne odwiedziny będą po rekolekcjach parafialnych czyli 7 grudnia.

 1. Proboszcz będzie nieobecny w tym tygodniu do piątku włącznie.
 2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza do Torunia na świętowanie 26 rocznicy powstania Radia Maryja w sobotę 2 grudnia. Informacje i zapisy na wyjazd pod nr. telef. na tablicach ogłoszeń. Msza w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych oraz w intencji Koła Przyjaciół i wszystkich wspierających te dzieła modlitwą i ofiarą będzie w poniedziałek 13. 11 o 18.00.