XXIX Niedziela Zwykła – ogłoszenia
Wszystkie Ogłoszenia

                   29 Niedziela Zwykła– 22 października 2017

  1. Jutro /w poniedziałek 23.10 / o 18.00 będziemy się modlić za wstawiennictwem Św. Ojca Pio. Po Mszy spotkanie grupy czcicieli św. O. Pio
  2. Inauguracja Roku Akademickiego Zielonkowskiej Akademii Wiary Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego będzie we czwartek 26.10. na Mszy o 18.00. Po Mszy wykład Ks. Prof. Stanisława Urbańskiego p.t. „Duchowość Chrześcijanina” Wykład będzie w kościele.
  3. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych codziennie o 17.15. Od poniedziałku do piątku ze szczególnym udziałem dzieci.
  4. Przyjmujemy już imiona zmarłych na parafialne wypominki. Modlitwa za zmarłych będzie przez cały rok na każdej Mszy św. oraz w trzecią niedziele miesiąca na Mszy o 18.00. Kwadrans przed tą Mszą czytamy fragment wypominek a modlimy się za wszystkich poleconych naszej modlitwie. Wypominki jednorazowe będą na cmentarzu 1 listopada po Mszy o godz. 11.30
  5. Przy wyjściu z kościoła są listy na których możemy złożyć swój podpis z adresem i numerem pesel pod obywatelskim projektem ustawy o zakazie aborcji względem dzieci nienarodzonych, które są chore lub podejrzewa się u nich choroby. Im większa liczba podpisów, tym większa szansa by wreszcie zatrzymać przelewanie niewinnej krwi bezbronnych dzieci.
  6. W kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy mamy już pętlę indukcyjną, która ułatwia słuchanie osobom noszącym aparaty słuchowe.
  7. Za tydzień będzie w naszej parafii ks. Jerzy Danecki i będzie zbierał ofiary na kościół w Wólce Mińskiej, który wspomagamy cztery razy w roku.