Różaniec do granic
Wszystkie Ogłoszenia

Nasza parafia włączyła się w ogólnopolską akcję „Różaniec do granic”. Blisko 100 osób pojechało na naszą wschodnią granicę aby opleść Polskę różańcowym modlitewnym łańcuchem. Ci którzy pozostali, zgromadzili się bardzo licznie w naszej świątyni aby łącząc się duchowo z pielgrzymami, modlić się o pokój w ojczyźnie i na całym świecie. Z głęboką ufnością odmawialiśmy cztery części różańca błagając o zachowanie w świecie Chrystusowej Ewangelii, która jest źródłem miłości i pokoju. Nabożeństwo poprowadził ks. Jacek Kołbuk. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”11″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]