Pożegnanie ks. Bartosza
Wszystkie Ogłoszenia

20 sierpnia pożegnaliśmy naszego wikariusza ks. Bartosza Porzezińskiego, który przez 5 lat gorliwie pełnił posługę kapłańską w naszej parafii. Podczas uroczystej mszy świętej przedstawiciele wspólnot podziękowali ks. Bartoszowi za Jego oddanie, ofiarność, serce i radość, życząc bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej w nowej parafii w Wołominie. Jego miejsce zajął ks. Cezary Winiarek, któremu życzymy równie owocnej pracy na niwie Pańskiej.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”640″ gallery_height=”480″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”5″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]