Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła

22 Niedziela Zwykła– 3 września 2017

1. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja, za tydzień podobna zbiórka na parafialną caritas.
  2. W poniedziałek 4 września rozpoczęcie roku szkolnego. W związku ze Mszą o 8.00 na rozpoczęcie pracy szkolnej szkół podstawowych nie będzie mszy o 7.30. Msza dla młodzieży będzie o 9.15.
  3. We wtorek 5 września przypada 73. Rocznica Wypędzenia Mieszkańców Zielonki.

Zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00, a po niej na krótką uroczystość na skwerze Matki Teresy przy ul. Kolejowej, gdzie złożone zostaną kwiaty pod Tablicą Wypędzonych.

1. We czwartek modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii o 18.00
  2. W piątek Święto Narodzenia NMP. Msze św. jak w dzień powszedni.
  3. W zakrystii Jest do wzięcia Obraz Pana Jezusa Miłosiernego, który nawiedza nasze rodziny.
  4. W niedzielę za tydzień przyjedzie do naszej parafii Ks. Jerzy Danecki i będzie zbierał ofiary na tacę w ramach naszej obowiązkowej pomocy dla nowopowstającej parafii.
  5. W naszym diecezjalnym sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto w najbliższą niedzielę będzie uroczystość odpustowa. Organizujemy pielgrzymkę na te uroczystości. Wyjazd w niedzielę o 8.30 z kościoła. Ponieważ jest niewiele czasu prosimy zgłaszać chęć wyjazdu w najbliższych dniach.
  6. Rodziców dzieci z klas 3 , które pragną przystąpić do pierwszej komunii Św. zapraszamy na spotkania w następującym porządku: Szk. Nr. 2 we czwartek 14.09 Nr.1 i SAT w poniedziałek 18.09 o godz. 19.00 w Auli Św. Jana Pawła II.
  7. Rodziców młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedzielę 10.09 o 19.00 w Auli Św. JP II. Udział rodziców w spotkaniu jest warunkiem przyjęcia młodzieży do grona kandydatów.
  8. Katecheza przedmałżeńska rozpocznie się w poniedziałek 18 września o 20.00 w domu Św. Józefa. Następny cykl katechez rozpocznie się w połowie lutego 2018.
  9. Jest możliwość bezpłatnego kursu komputerowego dla osób powyżej 25 r. życia. Zgłoszenia w zakrystii.