Ogłoszenia: 12 Nd zwykła – 25.06 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Uczestnicy pielgrzymki do Fatimy ufundowali nową koronę dla figury Matki Bożej Fatimskiej. Bogu niech będą dzięki.
 2. Ks. Bartosz Porzeziński został mianowany wikariuszem parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wołominie. Pożegnanie ks. Bartosza będzie w niedzielę 20 sierpnia. Na jego miejsce przychodzi Ks. Cezary Winiarek, dotychczasowy wikariusz parafii Narodzenia NMP w Mińsku Mazowieckim. Ks. Cezarego przywitamy w niedzielę 27 sierpnia.
 3. W tym tygodniu we środę wspominamy 9 rocznicę ingresu Ks. Abpa Henryka Hosera do naszej diecezji. We czwartek uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Tacę zbieraną w tym dniu przekazujemy do Stolicy Apostolskiej jako tzw. świętopietrze.
 4. Od poniedziałku do końca sierpnia mamy porządek wakacyjny. Msze św. w dni powszednie o 7.00 i 18.00, w niedziele 7.00, 8.45, 10.00, 11.30 /zbiorowa/ i 19.00. Kancelaria od poniedziałku do czwartku czynna tylko po południu 16.00 do 17.30, w piątek nieczynna a w sobotę od 8.00 do 10.00
 5. We czwartek na Osiedlu Wolności będzie nabożeństwo czerwcowe przy figurce Pana Jezusa o godz. 19.15
 6. W piątek po Mszy wieczornej będzie Droga Krzyżowa prowadzona przez Grupę Pokutną. O 21.00 Msza rozpoczynająca nocne czuwanie. Skrutacja Pisma Św. od 23.00 do 24.00
 7. Pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o 7.00 cicha modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i różaniec. Jest to kolejny miesiąc nowenny przed nawiedzeniem naszej diecezji przez Matkę Bożą w kopii Jasnogórskiego Obrazu. Odwiedziny chorych będą w następującym porządku: Ks. Jacek w sobotę bez zmian. Natomiast chorzy odwiedzani przez ks. Piotra i Ks. Bartosza będą odwiedzeni w najbliższy piątek. Bardzo prosimy o przekazanie im tej wiadomości. Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w pierwszy piątek 7 lipca, jak dotychczas.
 8. Pierwsza niedziela. Po Mszy o 10.00 procesja Eucharystyczna. Przed kościołem zbiórka ofiar na Radio Maryja.
 9. Poświęcenie pojazdów będzie w niedzielę za tydzień po każdej Mszy św.
 10. Katecheza Chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w lipcu wyjątkowo będzie 9 lipca o 12.30. Planując chrzest dziecka trzeba również zaplanować udział w katechezie, która jest raz w miesiącu, zazwyczaj w 3 niedzielę miesiąca o 12,30.
 11. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Piotr Sasin, kaw. z par. Przemienienia pańskiego w Tłuszczu i Dominika Wolfpanna z par. tut. Zap. II

Albert Roguski , kaw. zam. w Siedlcach przy ul. Unitów Podlaskichi Milena Libuda, panna z par. tut. Zap. II

     – Krzysztof Szeliga, kaw z par. Św. Wojciecha w Koszalinie i Karina Weronika Rutkowska,panna z par.tut. Zap. II

     – Michał Kozłowski, kaw z par. tut. i Milena Masiuk , panna z par. Św. Stanisława BM w Lubielu Nowym.Zap. IProsimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.