Ogłoszenia: 5 Nd Wielkanocna – 14.05 AD 2017
Wszystkie Ogłoszenia
 1. Dziękujemy za ofiary na malowanie. Zbieramy na zapłacenie ostatniej raty.
 2. Dziś będzie Ewangelizacja u zbiegu ulic Kard. Wyszyńskiego i Paderewskiego w Zielonce o godz. 15.30. Zapraszamy i prosimy o modlitewne wsparcie.
 3. Nabożeństwa Majowe, na prośbę wielu parafian, są odprawiane codziennie po Mszy wieczornej. W niedziele na majowym będzie procesja.
 4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Caritas naszej parafii. .
 5. Za tydzień o 10.00 i 13.00 będzie uroczystość I Komunii Św. dzieci ze szkoły nr. 2. Wybierając inną godz. Mszy św. dla siebie dajemy dobre miejsce dla dzieci i ich gości.
 6. Rocznica Pierwszej Komunii Św. będzie w naszej parafii w niedzielę 28 maja. Spotkanie dla rodziców tych dzieci /ze wszystkich trzech szkół/ będzie w tym tygodniu we środę 17 maja o 19.15 w Auli Św. Jana Pawła II
 7. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z Gimnazjum dziś o 14,15 w auli Św. JP II
 8. Msza święta dla Róż Rodziców modlących się za dzieci, dziś o godz. 15.30 w kaplicy Sióstr Dominikanek.
 9. Wspólnota Akcji Katolickiej zaprasza na spotkanie w poniedziałek 15 maja po Mszy wieczornej w bibliotece.
 10. Z naszej parafii udaje się pielgrzymka do Fatimy, Santiago de Compostelli, Lizbony i innych miejsc maryjnych w Portugalii w dniach 13 – 20 czerwca. Jest jeszcze parę wolnych miejsc. Zgłoszenia i informacje u P. Iwony Tomczuk / tel: 697 099 741/
 11. Na tablicach ogłoszeń jest wywieszona lista kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej – wybranych w poszczególnych grupach parafialnych. Z ich grona wybierzemy 6 osób do Rady. Do nich dołączą osoby wytypowane przez proboszcza. Wybory odbędą się w sobotę 3 czerwca po Mszy wieczornej oraz w niedzielę 4 czerwca po każdej Mszy Św. Każdy z głosujących będzie mógł wytypować dwie osoby zaznaczając na karcie do głosowania.
 12. W niedzielę 4 czerwca na terenie Zielonki oraz przed kościołem będzie zbiórka ofiar na Dom Samotnej Matki, który znajduje się na terenie naszej parafii przy ul. Kilińskiego. Zarządza nim Caritas naszej diecezji. Dom wymaga kapitalnego remontu i rozbudowy.
 13. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

–  Macej Ignacy Kobus, kaw. z par. tut. i Anna Małgorzata Zachaj, panna z par. Św. Feliksa w Warszawie. Zap. I

Karol Henryk Rasiński, kaw. z par. Przemienienia Pańskiego w Radzyminie i Emilia Ewelina Michałowicz, panna z par. tut. Zap. I

–  Michał Kur, kaw. z par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach i Magdalena Sapiecha, panna z par. tut. Zap. II

Rafał Mróz, kaw. z par. Św. Trójcy w Kobyłce i Kamila Marta Telakowiec, panna z par. tut. zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.