Ogłoszenia: 4 Nd Wielkanocna – 07.05 AD 2017
  1. Dziękujemy za ofiary na malowanie. Zbieramy na zapłacenie ostatniej raty.
  2. Dziś będzie Ewangelizacja w parku Dębinki o 15.30 zapraszamy i prosimy o modlitewne wsparcie.
  3. Nabożeństwa Majowe,na prośbę wielu parafian, będą odprawiane codziennie po Mszy wieczornej. W niedziele na majowym będzie procesja.
  4. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Radio Maryja.
  5. Dyrektor Kliniki Gruźliczej w Łucku na Ukrainie Prof. Jerzy Walecki i Ks. Bp. Witalij Skomarowski serdecznie dziękują za dary dla szpitala.
  6. Za tydzień o 10.00 będzie uroczystość I Komunii Św. dzieci ze szkoły nr. 1. Wybierając inną godz. Mszy św. dla siebie dajemy dobremiejsce dla dzieci i ich gości.
  7. W sobotę 13 maja będziemy przeżywali 100 rocznicę objawień Fatimskich. Pragniemy uczcić ten dzień całodzienną adoracją Najświętszego Sakramentu, modlitwą różańcową i projekcją filmu o objawieniach Maryi w Fatimie. Szczegółowy plan wisi w gablocie. Prosimy o zgłaszanie się grup chętnych do poprowadzenia poszczególnych części różańca.
  8. Rocznica Pierwszej Komunii Św. będzie w naszej parafii w niedzielę 28 maja. Spotkanie dla rodziców tych dzieci /ze wszystkich trzech szkół/ będzie w przyszłym tygodniu we środę 17 maja o 19.15 w kościele.
  9. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z Gimnazjum w niedzielę za tydzień o 14,15 w auli Św. JP II
  10. Msza święta dla Róż Rodziców modlących się za dzieci, za tydzień 14 maja o godz. 15.30 w kaplicy Sióstr Dominikanek.
  11. W pierwszej połowie lipca będziemy gościć w naszej parafii młodzież z ks. Witoldem z parafii Raduń w diecezji Grodzieńskiej na Białorusi. Gościliśmy ich podczas Światowych Dni Młodzieży. Osoby chętne do pomocy w organizacji pobytu tej młodzieży zapraszamy na spotkanie dziś o 19.00 do Domu Św. Józefa.
  12. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

Michał Kur, kaw. z par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach i Magdalena Sapiecha, panna z par. tut. Zap. I

Rafał Mróz, kaw. z par. Św. Trójcy w Kobyłce i Kamila Marta Telakowiec, panna z par. tut. zap. I

– Robert Klimek, kaw z par. Św. Patryka w W-wie i Natalia Agnieszka Krupowicz, panna z par. tut. Zap. II

Paweł Dariusz Dębiński, kaw. z par. Nawrócenia Św. Pawła w Warszawie i Katarzyna Paulina Jóźwik, panna z par. tut. Zap. II

YevgeniyShabanov, kaw. i Natalia Wyszyńska, panna oboje z par.tut. Zap. II

Prosimy o modlitwę za tych narzeczonych. Kto zaś wiedziałby o przeszkodach zobowiązany jest powiadomić o tym w kancelarii parafialnej.